w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Niebezpieczne rośliny

W naszych otoczeniu znajduje się wiele różnorodnych roślin. Część z nich ma piękne kwiaty, inne przyciągają kolorem czy zapachem, a niektóre kuszą różnorodnymi owocami. Niestety wiele roślin jest niebezpiecznych dla zdrowia. Warto poznać ich cechy, aby uchronić się przed ich negatywnym działaniem. Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie wybranych roślin, które wykazują szkodliwe właściwości, a także sposób postępowania na wypadek zatrucia.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

2

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

Mobilne Biuro Programu Czyste Powietrze w Parzymiechach

0001We wtorek, 11 sierpnia br., w godzinach od 9.00 do 12.30 w Parzymiechach (ul. Częstochowska 7 - parking przy remizie), będzie można skorzystać z konsultacji prowadzonych przez pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach Mobilnego Punktu Programu Czyste Powietrze.

Osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach programu Czyste Powietrze uzyskają informacje m.in. w zakresie zasad programu, wysokości dofinansowania, rozwiązań termomodernizacyjnych, a także uzyskać pomoc przy wypełnieniu wniosku.

Zachęcamy do skorzystania z usług mobilnego punktu, jednocześnie przypominamy, że mieszkańcy gminy Lipie mogą na bieżąco korzystać z bezpłatnej pomocy pracownika Urzędu Gminy Lipie w ramach gminnego punktu konsultacyjnego programu Czyste Powietrze (tel. 34/ 318 80 32 do 35 wew. 39).

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Dobosz   

Polski Bon Turystyczny – najważniejsze informacje

więcej...

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 28.07.2020 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

img20200728 10542045-1

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 533