Oficjalny serwis Gminy Lipie
    w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Klimczak   

Wójt Gminy Lipie informuje, że:

Każdy rolnik, który zamierza odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien posiadać stosowne faktury VAT.  W terminie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2018 r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

OGŁOSZENIE

O OTWARTYM NABORZE LOKALNEJ ORGANIZACJI PARTNERSKIEJ (OPL) W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA (POPŻ) 2014-2020 WSPÓŁFINANSOWANEGO
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM W PODPROGRAMIE 2018

Bank Żywności w Częstochowie ogłasza otwarty nabór lokalnej organizacji partnerskiej (OPL) w celu realizacji na terenie Gminy LIPIE działań w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (POPŻ) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2018.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

starostwo klobuck  PLAKATA2 tuzyjesiebezpiecznie2018 200718 v03

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

PAMIĘTAMY !

1 sierpnia 1944 roku rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. O godzinie 17:00 jednostki Okręgu Warszawskiego AK oraz oddziały dyspozycyjne KG AK zaatakowały niemieckie obiekty we wszystkich dzielnicach okupowanej Warszawy. Powstanie Warszawskie uważane jest za największy zryw militarny w okupowanej przez Niemców Europie. W dniu jutrzejszym, czyli 1 sierpnia 2018 roku, o godzinie 17.00 rozlegnie się dźwięk syren alarmowych, przypominając godzinę wybuchu Powstania Warszawskiego. Uczcijmy minutą ciszy i zadumy uczcić pamięć wszystkich walczących o wolność naszej Ojczyzny.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Albertowie, stanowiącej własność Gminy Lipie

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Michalak   

OGŁOSZENIE WYNIKÓW REKRUTACJI DO GMINNEGO ŻŁOBKA W LIPIU

wiecej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 411