w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XXV Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  19 listopada 2020 roku /czwartek/ o godz. 10:00  odbędzie się XXV Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Ogłoszenie o konsultacjach

Wójt Gminy Lipie zgodnie z Zarządzeniem Nr 0050.74.2020 z dnia 10 listopada 2020 r. zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Lipie do konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie przyjęcia i realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia w Gminie Lipie na lata 2021-2023 „Przeciw grypie 65+”

Opinie i uwagi należy zgłaszać w terminie od dnia 10 listopada 2020 r. do 23 listopada 2020 r.

    1. w formie papierowej pocztą na adres: Urząd Gminy Lipie, ul. Częstochowska 29, 42-165 Lipie lub osobiście w Urzędzie Gminy Lipie,

    2. formie elektronicznej na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zarządzenie

Formularz konsultacji

 
PDF Drukuj Email

zus 1

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska-Kotas   

s-150-150Szanowni Państwo,

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Ze względu na pandemię COVID-19 będa one miały wyjątkowy charakter. Dlatego zamiast udziału w wielkich zgromadzeniach, zapraszamy Państwa i mieszkańców Państwa miast i gmin do włączenia się w świętowanie 11 listopada we własnych domach. 

Wyjątkową okazją do zaakcentowania wspólnotowego wymiaru obchodów jest akcja „Niepodległa do hymnu”, w ramach której każdy będzie mógł 11 listopada w samo południe przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego. Wystarczy o godz. 12:00 włączyć jedną z większych stacji radiowych lub telewizyjnych i przyłączyć się do śpiewania Mazurka Dąbrowskiego, który będzie emitowany na antenie. Do wspólnego hymnu można będzie przyłączyć się również za pośrednictwem Internetu. Wystarczy wejść na stronę www.niepodlegla.gov.pl, gdzie dostępne są szczegóły akcji.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

zus 2

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

Ja to mam szczęście

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości pragniemy zaprezentować Państwu piosenkę Ja to mam szczęście, znaną także po tytułem Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos w wykonaniu Marii Drab, zwyciężczyni II Powiatowego Amatorskiego Przeglądu Artystycznego w Lipiu w kategorii 10-15 lat. Laureatka uczęszcza na indywidulane lekcje śpiewu, na zajęcia teatralno- wokalne oraz taneczne do Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 558