w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Zmiana harmonogramu dostarczania pojemników na odpady

Po otrzymaniu informacji od firmy Fcc Lubliniec informujemy, że: w miejscowościach: Albertów, Julianów, Lindów, Stanisławów, Wapiennik dostarczanie pojemników na odpady będzie kontynuowane 21.12.2019 r. (sobota) oraz 23.12.2019 r.  (poniedziałek), pojemniki na odpady dla miejscowości Lipie zostaną dostarczone do 31.12.2019 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Gniła   

INFORMACJA O TERMINIE PŁATNOŚCI

Przypominamy, że dnia 20 grudnia (piątek)upływa termin płatności   VI raty (za m-c XI i XII) opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za 2019 rok. Opłaty należy wpłacać na numer konta wskazanego na blankiecie opłat, w banku, w kasie Urzędu Gminy Lipie, w placówce pocztowej lub u sołtysa (inkasenta).

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Informacja dla producentów trzody chlewnej

miniatura do tekstuPowiatowy Lekarz Weterynarii w Kłobucku, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą afrykańskiego pomoru świń (ASF) prosi wszystkich producentów trzody chlewnej o zapoznanie się z nowymi materiałami informacyjnymi dostępnymi na stronie www.gov.pl/web/rolnictwo/asf-informacje-ogolne oraz załączoną ulotką.

ulotka

broszura informacyjna

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Zmiana harmonogramu dostarczania pojemników na odpady

Po otrzymaniu informacji od firmy Fcc Lubliniec informujemy, że w miejscowościach: Albertów, Julianów, Lindów, Rębielice Szlacheckie, Stanisławów, Szyszków, Wapiennik dostarczanie pojemników na odpady będzie kontynuowane 19.12.2019 r. (czwartek) oraz 20.12.2019 r.  (piątek). Za utrudnienia przepraszamy.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

Podstawowe świadczenia zdrowotne w 2020 roku w weekendy i święta

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Na wniosek Rady Gminy Lipie, Wójt gminy Lipie przedstawia "Opinię techniczną stanu technicznego sprawności budynku szkoły podstawowej w zakresie wymogów przepisów ogólnobudowlanych w branży konstrukcyjnej, elektrycznej, wod-kan. oraz szacunkowy koszt remontu i modernizacji" oraz "Kosztorys ofertowy - roboty remontowe Szkoła Podstawowa Rębielicach Szlacheckich"

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 494