w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alicja Podgórska, nauczyciel ZS-P w Lipiu   

„Śniadanie daje moc”

sniadanie_daje_moc25Najmłodsi uczniowie ZS-P w Lipiu z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję „8 listopada -Dzień Zdrowego Śniadania”. Przez kilka dni maluchy zbierały informacje na temat zdrowego żywienia. W czasie wspólnych spotkań dzieci uczestniczyły w ciekawych pogadankach, zbierały wiedzę dotyczącą zalet i wad różnych produktów spożywczych, przygotowały piramidę żywieniową, rozwiązywały zagadki i rebusy oraz wykonywały rysunki i plakaty.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paulina Kiedos-Katarzyńska,nauczyciel ZS-P w Lipiu   

Rusza Maraton Pisania Listów

zdjecie_maraton_listwJuż w najbliższy piątek mieszkańcy Gminy Lipie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy 7 grudnia 2012 r. przyjść do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lipiu na Maraton Pisania Listów, organizowany przez szkolną grupę projektową Amnesty International.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Siłacze z Dankowa

debiuty-2012-stare-miasto-17951324 listopada br., w Starym Mieście koło Konina, odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Ręce. Na zawody zjechali zawodnicy z całego kraju. Obsada była spora, we wszystkich kategoriach wystartowało ponad 80 zawodników. Organizatorzy przewidzieli osobne kategorie wagowe dla juniorek i juniorów oraz dla kobiet i mężczyzn. Najlepsi siłacze mogli zmierzyć się na lewą i prawą rękę.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krzepicach ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości (dawniejszy punkt skupu mleka) w miejscowości Natolin.

Szczegóły…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Przetarg na przebudowę ul. Stawowej w Parzymiechach

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na wykonanie I etapu przebudowy ul. Stawowej w miejscowości Parzymiechy. Inwestycja będzie sfinansowana z promesy powodziowej przyznanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zakończenie robót planowane jest na koniec tego roku. Przebudowa będzie polegała na wykonaniu podbudowy tłuczniowej na długości ok 600 m Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 05.12.2012 r. do godziny 10:00.

Szczegóły ogłoszenia

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Remont mostu w Rębielicach Szlacheckich

DSC00853Trwa remont mostu w Rębielicach Szlacheckich. Wymieniana jest cała drewniana konstrukcja mostu. Koszt robót, który wyniesie ok 300.000,00 zł zostanie sfinansowany z promesy powodziowej przyznanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Wykonawcą robót jest firma Gestor z Częstochowy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 następna > ostatnia >>

Strona 313 z 389