w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Informacja Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP województwa śląskiego

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kłobucku

w sprawie rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2011

więcej ....

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Gmina Lipie ma herb

145

W niedzielę, 11 marca br., odbyły się uroczystości związane z nadaniem Gminie Lipie znaku herbowego. O godzinie 9.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu rozpoczęła się uroczysta sesja, podczas której Rada Gminy Lipie podjęła uchwałę o ustanowieniu herbu, flagi, baneru i pieczęci Gminy Lipie. Następnie podczas mszy świętej, która odbyła się w Sanktuarium Matki Bożej Dankowskiej symbole gminne zostały poświęcone.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
zaproszenie_herb
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
d_kobiet
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Informacja o wynikach konkursu na realizację zadań publicznych w Gminie Lipie w zakresie podtrzymania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej i kulturowej

Na ogłoszony w dniu 10 lutego 2012 r. konkursu na realizację zadań publicznych w Gminie Lipie w zakresie podtrzymania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej i kulturowej, wpłynęła jedna oferta. Ofertę złożyła Rada Gminna Kół Gospodyń Wiejskich w Lipiu z siedzibą w: 42-164 Parzymiechy, ul. Częstochowska 22. Komisja Konkursowa, po dokonaniu oceny formalnej i merytorycznej złożonej oferty (ilość przyznanych punktów: 287), zgodnie z regulaminem i zakładanymi w ofercie celami realizacji konkursu, przyznała RG KGW 3.000,00 zł dotacji.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 następna > ostatnia >>

Strona 319 z 354