w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

PW logoFundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi. Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach. Zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych. Termin nadsyłania prac mija 28 lipca 2017r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Zawiadomienie Starostwa Powiatowego w Kłobucku o przedłużeniu do 31 sierpnia 2017 r. terminu wydania decyzji w sprawie uznania dz. 66/1, 66/3 i 67, położonych w obrębie ewidencyjnym Rozalin, gm. Lipie za wspólnotę gruntową oraz ustalenia wykazu osób uprawnionych do udziału w tej wspólnocie gruntowej

Załącznik: Zawiadomienie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Informacja KRUS  - Rozstrzygnięto etap wojewódzki XV Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” organizowanego przez Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie. Za najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w województwie śląskim w roku 2017 uznano gospodarstwo pana Arkadiusza Parkitnego z miejscowości Konieczki w gminie Panki, w powiecie kłobuckim.

wiecej..

 
PDF Drukuj Email

Informacja Wójta Gminy Lipie

IMG 20170703 102243                 IMG 20170703 102257

W dniu 3 lipca br. dokonano przeglądu przepompowni P3 w Dankowie. Wielokrotnie informowaliśmy, że od dłuższego czasu z pomp przepompowni P3 wyciągane są odpady komunalne, najczęściej odzież, ścinki materiałów i zużyte mopy. Podobnie było wczoraj. Wrzucanie takich odpadów zapycha sieć kanalizacyjną, powodując jej liczne zatory!

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

Plakat-1

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

DSC02125W niedzielę 2 lipca 2017 roku, na boisku sportowym w Parzymiechach odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Lipie.

W zawodach uczestniczyły 2 drużyny MDP: Lipie i Parzymiechy, a także 7 drużyn OSP: Albertów, Dańków, Lipie, Parzymiechy, Rębielice Szlacheckie, Szyszków oraz Zimnowoda.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Zagórze w miejscowości Parzymiechy

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Zagórze w miejscowości Parzymiechy.
Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 13.07.2017 r. do godz. 10.00.

Szczegóły ogłoszenia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 291