w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Zawiadomienie o XXVII Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 22 czerwca 2012 roku /piątek/ o godz. 11:00 odbędzie się XXVII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy Lipie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 15 czerwca 2012 roku /piątek/ o godz. 11:00 w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Będzie się działo! - Inauguracja Euro 2012 w Gminie Lipie

Jak informuje ks. Tomasz Kośny, założyciel Parafialnego Klubu Sportowego św. Stanisław Danków i jednocześnie inspirator wielu sportowych wydarzeń w naszej gminie, w związku z inauguracją Euro 2012 - w piątek ( 8 czerwca) - na boisku sportowym w Lipiu odbędą się trzy imprezy, które każdy miłośnik piłki nożnej powinien zobaczyć.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Przybylska   

Usługi informacyjne i doradcze z zakresu rozwoju przedsiębiorczości

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. mieszcząca się przy Alei Najświętszej Maryi Panny 24 lok.1 /oficyna w podwórzu/ zaprasza przedsiębiorców oraz osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą na bezpłatne usługi informacyjne z zakresu szeroko rozumianego rozwoju przedsiębiorczości oraz dostępnych form wsparcia dla przedsiębiorców oraz częściowo odpłatne usługi doradcze - asysty w rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Rusza konkurs fotograficzny „Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu"

Zarząd Województwa Śląskiego oraz Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym.

Celem konkursu jest promowanie walorów kulturowych i przyrodniczych śląskiej wsi oraz „dobrych praktyk” służących zrównoważonemu rozwojowi obszarów wiejskich. O laury mogą rywalizować osoby, które amatorsko lub profesjonalnie zajmują się fotografią i są mieszkańcami województwa śląskiego (osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za zgodą rodziców).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Dofinansowanie do remontu drogi w Zbrojewsku

Gmina Lipie otrzymała dofinasowanie w wysokości 105 000,00 zł na przebudowę i remont drogi dojazdowej do pól w Zbrojewsku. Środki te zostały przyznane przez Urząd Marszałkowski w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Remont drogi będzie polegał na wykonaniu podbudowy tłuczniowej i nakładki asfaltowej na długości ok 1 km.

 
<< pierwsza < poprzednia 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 następna > ostatnia >>

Strona 386 z 433