w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Znaleziono górski rower!

Przy Starostwie Powiatowym w Kłobucku działa Biuro Rzeczy Znalezionych. Czekają tam na swoich właścicieli różne zagubione rzeczy. Jedną z nich jest rower górski, znaleziony 18 września 2011 roku na terenie naszej gminy, dokładnie na drodze pomiędzy Julianowem a Smolarzami. Poniżej zamieszczamy ogłoszenie Biura wzywające do jego odebrania. 

Wezwanie do odbioru depozytu - rower typu górskiego

Biuro Rzeczy Znalezionych mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Kłobuku przy ul. Rynek im. Jana Pawła II 13 (pok. 23), parter, tel. 34/ 310 95 23. Działa od poniedziałku do piątku, we wtorki w godz. 7.30 – 15.30, a w pozostałe dni tygodnia w godz. 8.00 – 16.00.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Sobera   

Remont chodnika w Dankowie.

DSC08594Zakończył się remont chodnika przy drodze gminnej w Dankowie (obok Kościoła). Remont objął wymianę ok. 250 mb nawierzchni. Prace wykonywała grupa robocza złożona z pracowników zatrudnionych w ramach robót publicznych oraz więźniów wykonujących prace społeczne na trenie gminy pod nadzorem pracowników Urzędu Gminy.

Obecnie trwają prace nad budową części chodnika przy ul. Kasztanowej w Lipiu (przy wyjeździe na ul. Częstochowską). W kolejnym etapie planowany jest remont chodnika w Rębielicach Szlacheckich.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Przetarg na budowę Orlika ogłoszony

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na budowę kompleksu boisk sportowych w ramach programu Moje Boisko-Orlik 2012. Wykonawcy mogą składać oferty do dnia 9 maja 2012 r. do godziny 12:00.

Otwarcie ofert nastąpi w tym samym dniu o godzinie 12:15 w Urzędzie Gminy.

Szczegóły ogłoszenia tutaj

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

KOMUNIKAT

Informuje się o ponownej bezpłatnej zbiórce zużytych opon z samochodów osobowych, ciężarowych oraz ciągników rolniczych.

Opony powinny być bez zanieczyszczeń (woda, piasek) oraz bez felg.

Opony należy wystawić przed posesję tak, aby nie były przeszkodą w ruchu pieszym i kołowym.

Opony wystawione po wyznaczonym terminie nie będą zabierane.

harmonogram zbiórki zużytych opon

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Roman Dądela   

Pomoc dla rolników poszkodowanych w wyniku ujemnych skutków przezimowania.

Wójt Gminy Lipie informuje, że w związku z wystąpieniem szkód spowodowanych przez ujemne skutki przezimowania, Rada Ministrów przyjęła uchwałę określającą formy pomocy dla rolników i producentów rolnych oraz zmieniła rozporządzenie z dnia 22 stycznia 2009 r. w sprawie realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Konkurs fotograficzny ,,Cztery pory roku w Powiecie Kłobuckim”

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zarząd Główny - Oddział Powiatowy w Kłobucku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym ,,Cztery pory roku w Powiecie Kłobuckim”.

Celem konkursu jest wykonanie fotografii ukazujących Powiat Kłobucki o każdej porze roku kalendarzowego. W konkursie udział może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, który amatorsko zajmuje się fotografią.

Termin dostarczenia prac: 31 maja 2012 r.

Ocena prac nastąpi do dnia: 29 czerwca 2012 r.

Dokumenty do pobrania:

  1. Regulamin konkursu
  2. Formularz zgłoszeniowy
  3. Oświadczenie
 
<< pierwsza < poprzednia 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 następna > ostatnia >>

Strona 397 z 436