w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Wójt Gminy Lipie informuje, że od dnia 9 lutego 2018r. (piątek) w godzinach od 9.00 do 14.00 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipiu będą wydawane produkty żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2017.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XLII Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 9 lutego 2018 roku /piątek/ o godz.1100 odbędzie się XLII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Wójt Gminy Lipie informuję, że Gmina Lipie otrzymała dofinansowanie projektu pn. „Zakup strażackiego samochodu bojowego typu średniego dla OSP Lipie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej V Ochrona środowiska i efektywne wykorzystanie zasobów działania 5.5 Wzmocnienie potencjału służb ratowniczych w kwocie 371 140,20 zł.

Z poważaniem  

Wójt Gminy

Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Informacja dotycząca dofinansowanie na usuwanie azbestu.

Mieszkańcy, którzy zamierzają składać do Urzędu Gminy Lipie wniosek o przyznanie dotacji na demontaż , zbieranie, transport i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest, proszeni są o dokonanie zgłoszenia wymiany istniejącego pokrycia dachowego w Starostwie Powiatowym w Kłobucku ul. Rynek im. Jana Pawła II 13 w wydziale Architektury, Budownictwa i Urbanistyki w pokoju nr 111. Mieszkańcy, którzy będą składać wniosek wyłącznie na zbieranie, transport i unieszkodliwiania takiego zgłoszenia nie dokonują. Kserokopia dokumentów ze Starostwa Powiatowego w Kłobucku jest niezbędna przy składania wniosku o dofinansowanie.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Pawełoszek, Agata Majdzik, Witold Cyprych   

Projekt edukacyjny "Rozwój kompetencji - kluczem do sukcesu"

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Święto Babci i Dziadka

DSC 0222Święto Babci i Dziadka to jedno z wydarzeń, które stało się tradycją ZS-P w Lindowie. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 23 stycznia 2018 r. w sali OSP w Lindowie, która zamieniła się tego dnia w nastrojową kawiarenkę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 377