w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

Zmiana organizacji pracy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku

W związku z istniejącą sytuacją epidemiologiczną wprowadzone zostały zmiany w zakresie organizacji pracy i funkcjonowania poszczególnych komórek Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłobucku:

 • W dniach 16.03.2020 r. – 27.03.2020 r. odwołane są wszystkie zaplanowane zabiegi w Pracowniach Fizjoterapii oraz wszystkie wizyty w Poradni Rehabilitacji.
 • W dniach 16.03.2020 r. – 27.03.2020 r. odwołane zostały wszystkie zaplanowane ambulatoryjne:
  • badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia
  • badania USG
  • spirometrie
  • EKG, EKG wysiłkowe

W dniach 16.03.2020 r. – 27.03.2020 r. nie będą odbywały się sesje i porady w Poradni Leczenia Uzależnień.

Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej funkcjonują według następujących zasad:

 1. obowiązuje rejestracja telefoniczna od godziny 8.00
 2. prosimy, aby pacjenci zgłaszali się na umówione telefonicznie godziny
 3. zaleca się maksymalne korzystanie z lekarskich   "tele -porad" (rozmowa telefoniczna z lekarzem)
 4. powtórzenie recept należy zgłaszać telefonicznie lub e-mailowo za pomocą załączonego formularza na adres poradni (wykaz adresów e-mailowych poszczególnych poradni znajduje się w poniższej tabeli)
 5. w przypadku konieczności udania się do poradni należy ograniczyć do minimum obecność osób towarzyszących (z osobą towarzyszącą mogą przyjść tylko: osoby małoletnie, ubezwłasnowolnione lub niepełnosprawne mające problem samodzielnym poruszaniem się)

zapotrzebowanie w recepty

Adresy e-mail jednostek ZOZ Kłobuck

 
PDF Drukuj Email

odpadywmiejscachkwarantanny

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

Wójt gminy Lipie przedstawia ocenę jakości wody na terenie gminy Lipie w 2019 roku.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Szafer   

Komunikat Wójta Gminy Lipie

Szanowni Mieszkańcy,
informuję, że w związku z decyzją Zarządu Banku Spółdzielczego w Krzepicach o zmianie godzin pracy poszczególnych placówek, w tym Oddziału Banku w Lipiu,podyktowaną działaniami profilaktycznymi mającymi na celu zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa,  od 18 marca br. (do odwołania) wpłaty gotówkowe w kasie Urzędu Gminy Lipie będą przyjmowane w godzinach od 7.30 do 13:00.

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na piątek, 20 marca br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Sołtysów oraz mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednocześnie informuję, że obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniach nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę obrad.

poważaniem

Zbigniew Bystrzykowski

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

informacja oder

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 508