w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

sdfs

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 09.06.2019 r.

 
PDF Drukuj Email

Drodzy Mieszkańcy!

                Gmina Lipie to nasz wspólny dom. Miejsce, w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się i odpoczywamy. Każdego dnia podejmujemy starania, aby było ono czyste i zadbane. To jak wygląda nasza gmina świadczy o nas wszystkich. Niestety, pomimo działań podejmowanych przez gminę i jej mieszkańców, ciągle odnotowujemy przypadki wyrzucania - świadomie i z premedytacją - śmieci powstałych w gospodarstwach domowych w miejsca absolutnie do tego nieprzeznaczone – lasy, przydrożne rowy, boiska, a nawet w okolice cmentarzy. Tę godną napiętnowania sytuację ilustrują poniższe zdjęcia, wykonane 5 czerwca na boisku sportowym w Parzymiechach. Nie pozostawajmy bierni wobec tego typu złośliwych i bezmyślnych zachowań.

 

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

 

e-aktywni

Pragniemy Państwa poinformować, że Gmina Lipie otrzymała grant w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” i razem z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizuje projekt "E-Aktywni mieszkańcy Gminy Lipie".

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

SZANOWNI PAŃSTWO,

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 LIPCA 2019 r. WPŁATY GOTÓWKOWE W KASIE URZĘDU GMINY LIPIE BĘDĄ PRZYJMOWANE W GODZINACH:

 

PONIEDZIAŁEK OD 7.30 DO 14.00

WTOREK OD 7.30 DO 14.00

ŚRODA OD 7.30 DO 14.00

CZWARTEK OD 7.30 DO 14.00

PIĄTEK OD 7.30 DO 13.00

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Cer   

Konkurs „Klasówka powstańcza 2019”

zdjęcie1Już po raz czwarty odbył się konkurs historyczny „Klasówka powstańcza”. Każda edycja konkursu ma swój motyw przewodni. Tym razem były to wydarzenia, które rozegrały się na Górnym Śląsku w latach 1919-1921. Wiąże się to z tym, że rok 2019 został ogłoszony Rokiem Powstań Śląskich. Organizatorami konkursu są: Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, Instytut Pamięci Narodowej O/Katowice, Instytut Historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 462