w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

 

Zawiadomienie o wspólnym posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy Lipie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2011 roku /poniedziałek/ o godz. 11:30 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

W miesiącu czerwcu 2011r na terenie gminy Lipie była prowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Na podstawie przeprowadzonej inwentaryzacji został opracowany Program Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z Terenu Gminy Lipie na Lata 2011- 2032. Zadanie w większości zostało sfinansowane przez Ministerstwo Gospodarki przy niewielkim wkładzie finansowym Urzędu Gminy Lipie.

Program Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z Terenu Gminy Lipie na Lata 2011- 2032

 
PDF Drukuj Email

Kodeks Etyki Pracowników Samorządowych Urzędu Gminy Lipie

Od 10 listopada w Urzędzie Gminy w Lipiu obowiązuje Kodeks Etyki Pracowników Samorządowych Urzędu Gminy Lipie. Kodeks stanowi zbiór wartości i zasad postępowania, którymi winien kierować się pracownik samorządowy, realizując swoje obowiązki służbowe. Zachęcamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

więcej ...

 
PDF Drukuj Email

Będzie nowa droga w Napoleonie

DSC07722_cr15 listopada 2011 r. rozstrzygnięto przetarg na przebudowę drogi gminnej nr 667006 S w miejscowości Napoleon. Do 21 grudnia tego roku ma powstać 1,2 km nowej drogi. W projekcie zakłada się wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego, wykonanie nawierzchni asfaltowej o szerokości 3 metrów oraz wykonanie pobocza.

Do realizacji zadania komisja przetargowa wybrała ofertę złożoną przez firmę ADAC-LEWAR S.C. Tomasz Księżarek i Dariusz Żołnierczyk z siedzibą w Przystajni na kwotę 506.646,51 zł brutto. Zadanie to będzie w całości sfinansowane z promesy dotacyjnej otrzymanej z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

 
PDF Drukuj Email

Gotowi do odśnieżania!

odnieanieWiemy już kto będzie odśnieżał gminne drogi. W wyniku przetargu wyłoniono firmy, które będą odpowiadać za zimowe utrzymanie gminnych dróg. Do ich zadań będzie należało odśnieżanie oraz posypywanie dróg piaskiem i solą.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Scalanie gruntów w miejscowości Lipie

Scalanie gruntów, komasacja, łączenie w całość, skupianie gruntów należących do danego gospodarstwa przez wymianę dalej leżących działek na grunty sąsiadujące z nim. Dzięki scaleniu z wielu działek może powstać kilka. Powierzchnię każdej nieruchomości objętej scaleniem i podziałem pomniejsza się o powierzchnię niezbędną do wydzielenia działek gruntu pod nowe drogi lub pod poszerzenie dróg istniejących.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 następna > ostatnia >>

Strona 432 z 455