w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Zalew w Dankowie – studium koncepcyjne

Jak już wcześniej pisaliśmy, Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych ogłosił przetarg na dokumentację zbiornika retencyjnego w Dankowie. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: "Zabezpieczenie przeciwpowodziowe wsi Danków poprzez budowę zbiornika retencyjnego i polderu przeciwpowodziowego, gm. Lipie pow. Kłobuck, woj. śląskie”, wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 17.02.2012r

 
PDF Drukuj Email

„Aktualizacja programu małej retencji dla województwa śląskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko”

W związku z opracowywaniem przez firmę LEMTECH Konsulting sp. z o.o. dokumentu pn. „Aktualizacja programu małej retencji dla województwa śląskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko”, zwrócono się do Wójta Gminy Lipie o uzgodnienie „Prognozy oddziaływania na środowisko Aktualizacji Programu małej retencji dla województwa śląskiego”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XXIII Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 24 lutego 2012 roku /piątek/ o godz. 12:00 odbędzie się XXIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 14.02.2012r

 
PDF Drukuj Email

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej zalewu w Dankowie

Śląski Zarząd Melioracji i Gospodarki Wodnej ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: "Zabezpieczenie przeciwpowodziowe wsi Danków poprzez budowę zbiornika retencyjnego i polderu przeciwpowodziowego, gm. Lipie pow. Kłobuck, woj. śląskie”, wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji.

więcej...
 
<< pierwsza < poprzednia 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 następna > ostatnia >>

Strona 485 z 516