w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

„ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”

W związku z uczestnictwem w projekcie „ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”, 6 czerwca br. Urząd Gminy w Lipiu otrzymał nowy sprzęt komputerowy.

Zakres projektu obejmuje stworzenie teleinformatycznej platformy dla świadczenia usług publicznych drogą elektroniczną tzw. Platforma Teleinformatyczna e-Urząd. Platforma składa się z oprogramowania Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SOD) wraz z Komponentem Komunikacyjnym oraz oprogramowaniem wspomagającym, niezbędnym do poprawnego ich funkcjonowania. Obejmuje także działania analityczne i organizacyjne związane z przygotowaniem Partnerów projektu do efektywnego wdrożenia tego środowiska. Wartość całego projektu: 1.832.000 PL. W dniach od 06 – 09.06.2011r. pracownicy Urzędu Gminy w Lipiu uczestniczą w szkoleniach z zakresu obsługi systemu. Liderem Projektu jest Powiat Kłobucki, partnerzy to: Gmina Kłobuck, Gmina Krzepice, Gmina Wręczyca Wielka, Gmina Miedźno, Gmina Popów, Gmina Opatów, Gmina Lipie, Gmina Panki, Gmina Przystajń.

 
PDF Drukuj Email

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

bg_samospis_nsp2011

 
PDF Drukuj Email
Nabór kandydatów na ławników sądowych na lata 2012 – 2015
 
PDF Drukuj Email

Informacja w sprawie zatwierdzenia konkursów na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Gminie Lipie

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej, dla ważności przeprowadzonych postępowań konkursowych wymagane jest zarządzenie Wójta zatwierdzające konkurs. W wyniku kontroli przeprowadzonych postępowań konkursowych Wójt Gminy Lipie wydał:

Na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Parzymiechach i Lindowie w dniu 3 czerwca ogłoszono konkurs.

 
PDF Drukuj Email

KONKURSY NA DYREKTORÓW ZESPOŁÓW SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYCH

W dniu 2 czerwca 2011r. w Urzędzie Gminy w Lipiu zostały przeprowadzone konkursy w celu wyłonienia najlepszych kandydatów na stanowiska Dyrektorów Zespołów Szkolno- Przedszkolnych w Gminie Lipie. Do konkursów przystąpiło pięciu kandydatów:

  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu - Pani Anna Wojtyra,
  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lindowie - Pani Anita Zyna,
  • na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Parzymiechach: Pan Andrzej Kiepura, Pani Katarzyna Mrowiec –Belka, Pani Urszula Szczepaniak.

W wyniku postępowania konkursowego kandydatem na Dyrektora:

  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu została Pani Anna Wojtyra, nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum w Lipiu i pełniąca obowiązki dyrektora tej szkoły od 06.12.2010r.,
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lindowie – konkursu nie rozstrzygnięto ze względu na niespełnienie wymogów formalnych,
  • Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Parzymiechach został Pan Andrzej Kiepura, nauczyciel wychowania fizycznego, obecny dyrektor Zespołu Szkół w Parzymiechach.

Wyłonieni kandydaci zostaną powołani na Dyrektorów przez Wójta Gminy Lipie. Stanowiska obejmą od 1 września 2011r.

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie hydrologiczne

 

Komunikat z dnia 02.06.2011 r

 
<< pierwsza < poprzednia 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 następna > ostatnia >>

Strona 486 z 490