w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

"Cyfrowa szkoła" w Parzymiechach

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach znalazł się wśród szkół zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym w ramach programu „Cyfrowa Szkoła”. Całkowity koszt projektu wynosi 94 591,00 , w tym dofinasowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej 75 672,80 zł. oraz wkład własny Urzędu Gminy Lipie 18 918,20 zł. W ramach otrzymanego wsparcia finansowego szkoła będzie mogła kupić m.in.: przenośne komputery dla uczniów i nauczycieli, tablicę interaktywną i projektor multimedialny.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Bezpłatne konsultacje ginekologiczne

Informujemy mieszkanki naszej gminy, że z bezpłatnych porad i konsultacji ginekologicznych mogą korzystać również w Ośrodku Zdrowia w Popowie. W popowskim ośrodku można wykonać także badania cytologiczne. Lekarze przyjmują we wtorki i czwartki. We wtorek w godz. 14.30 – 17.00 lek. gin. Stanisław Petelewicz, w czwartek w godz. 14.00 – 16.00 lek. gin. Krystyna Starszak.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Gmina Lipie zaprasza!

Gmina Lipie skupia miejscowości o bogatej i pięknej przeszłości, ze względu na warunki przyrodnicze i krajobrazowe jest terenem atrakcyjnym turystycznie. Jak najlepiej zaprezentować malownicze zakątki naszej gminy? Jak atrakcyjnie pokazać jej bogactwo historyczne? Jak sprawić, by zwiększyła się liczba turystów chcących na własne oczy zobaczyć ciekawe miejsca w okolicy? Na te i wiele innych pytań próbowali znaleźć wczoraj odpowiedź członkowie zespołu ds. opracowania folderu promocyjno-turystycznego gminy Lipie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Zapraszamy do konsultacji

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających na rzecz mieszkańców Gminy Lipie do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania sportu na terenie Gminy Lipie.

Wszystkie opinie lub uwagi dotyczące powyższego projektu proszę składać w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Gminy Lipie, bądź przesyłać faksem na nr 34 3188032 lub drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 30 maja 2012r. do godz. 15.30.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

logo_rada_gminy

XXVI Nadzwyczajną Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż na wniosek Wójta Gminy z dnia 14 maja 2012 roku zwołuję XXVI Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Lipie w dniu 17 maja 2012 roku /czwartek/ o godz. 8:00 w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

Zbiórka opon samochodowych i ciągnikowych

Przypomina się o ponownej zbiórce opon samochodowych i ciągnikowych. Opony powinny być suche i bez zanieczyszczeń. Opony należy wystawić przed posesję do godz. 700.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 następna > ostatnia >>

Strona 490 z 533