w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Sesja absolutoryjna

W dniu 10 czerwca 2011 roku sali konferencyjnej

Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbyła się

XI Sesja Rady Gminy Lipie

W piątek, 10 czerwca 2011 r. Rada Gminy Lipie na XI Sesji dokonała oceny wykonania budżetu gminy za 2010 rok.

DSC05723

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

Wójt Gminy Lipie zawiadamia mieszkańców Gminy Lipie o rozpoczęciu prac związanych z przełożeniem wodociągu z rur azbestowo - cementowych na rury polietylenowe w miejscowościach Danków i Lipie.

W związku z prowadzonymi pracami możliwe jest wystąpienie zakłóceń w dostawie wody. Ewentualne awarie usuwane będą przez wykonawców niezwłocznie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Za utrudnienia przepraszamy!

 
PDF Drukuj Email

„ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”

W związku z uczestnictwem w projekcie „ System Elektronicznej Komunikacji dla Powiatu Kłobuckiego - „ E-usługi dla Powiatu Kłobuckiego”, 6 czerwca br. Urząd Gminy w Lipiu otrzymał nowy sprzęt komputerowy.

Zakres projektu obejmuje stworzenie teleinformatycznej platformy dla świadczenia usług publicznych drogą elektroniczną tzw. Platforma Teleinformatyczna e-Urząd. Platforma składa się z oprogramowania Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (SOD) wraz z Komponentem Komunikacyjnym oraz oprogramowaniem wspomagającym, niezbędnym do poprawnego ich funkcjonowania. Obejmuje także działania analityczne i organizacyjne związane z przygotowaniem Partnerów projektu do efektywnego wdrożenia tego środowiska. Wartość całego projektu: 1.832.000 PL. W dniach od 06 – 09.06.2011r. pracownicy Urzędu Gminy w Lipiu uczestniczą w szkoleniach z zakresu obsługi systemu. Liderem Projektu jest Powiat Kłobucki, partnerzy to: Gmina Kłobuck, Gmina Krzepice, Gmina Wręczyca Wielka, Gmina Miedźno, Gmina Popów, Gmina Opatów, Gmina Lipie, Gmina Panki, Gmina Przystajń.

 
PDF Drukuj Email

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

bg_samospis_nsp2011

 
PDF Drukuj Email
Nabór kandydatów na ławników sądowych na lata 2012 – 2015
 
PDF Drukuj Email

Informacja w sprawie zatwierdzenia konkursów na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Gminie Lipie

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 8 kwietnia 2010 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznej szkoły lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej, dla ważności przeprowadzonych postępowań konkursowych wymagane jest zarządzenie Wójta zatwierdzające konkurs. W wyniku kontroli przeprowadzonych postępowań konkursowych Wójt Gminy Lipie wydał:

Na kandydatów na Dyrektorów Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Parzymiechach i Lindowie w dniu 3 czerwca ogłoszono konkurs.

 
<< pierwsza < poprzednia 491 492 493 494 495 496 497 498 499 następna > ostatnia >>

Strona 495 z 499