w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Bukalska   

Komunikat dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych.

Przypominamy, że każdy przedsiębiorca prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych ma obowiązek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2019 r. złożyć pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2018 . Termin 31 stycznia 2019 r. jestjednocześnie terminem dokonania opłaty I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż, podawanie napojów alkoholowych za 2019 rok.  

W roku nabycia zezwolenia lub utraty jego ważności, opłaty dokonuje się w wysokości proporcjonalnej do okresu ważności zezwolenia.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Cyprych   

Koncertowy orszak Trzech Króli w Lindowie

  DSC06143Koncerty noworoczne Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej GOK w Lipiu mają już wieloletnią tradycję. Siódmy odbył się w niedzielne święto Objawienia Pańskiego w kościele parafialnym w Lindowie i stanowił prawdziwe muzyczne preludium do lokalnego orszaku Trzech Króli.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 07.01.2019r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na dostawę kostki brukowej i pozostałych wyrobów betoniarskich

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na dostawę kostki brukowej i pozostałych wyrobów betoniarskich. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 15.01.2019 r. do godziny 10:00.

Więcej...

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 04.01.2019r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

Informacja Wójta Gminy Lipie

Od 01 stycznia 2019r obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Informuję, że w bieżącym roku oprócz dotychczasowych frakcji segregowanych odpadów w sposób selektywny będziemy gromadzić popiół - żużel paleniskowy w dodatkowym koszu, który wraz z harmonogramem zbiórki jeszcze w styczniu zostanie dostarczony do każdej posesji przez firmę odbierającą odpady.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 440