w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Sobera   

Wniosek Wójta Gminy Lipie do wicewojewody o wsparcie działań dotyczących budowy chodnika przy drodze krajowej.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Sobera   

Interwencja dotycząca przepustów pod drogą powiatową w Zimnowodzie

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Sobera   

W związku z wnioskiem z sesji Rady Gminy, Wójt Gminy Lipie wystąpił do firmy Protonet o wyjaśnienia dotyczące podwyżek abonamentów za Internet.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Kuc   

Program „Bezpieczna+”

Od września br. szkoły naszej gminy rozpoczęły realizację Rządowego programu wspomagania organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach – Bezpieczna+

Celem programu jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa uczniów, zarówno w szkole, jak i poza nią, budowanie pozytywnego klimatu szkoły i klasy - w szczególności poprzez budowanie prawidłowych relacji rówieśniczych, więzi między uczniami, realizacji zadań antydyskryminacyjnych i  włączających uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz integracji szkoły z  lokalnym środowiskiem.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

Informacja Wójta Gminy Lipie

Wójt Gminy Lipie informuje, że w dniu 26.09.2017 r. (wtorek) i 27.09.2017 r. (środa) będzie prowadzona zbiórka zużytych opon od samochodów osobowych.

Opony należy wystawić przed posesję najpóźniej w dniu zbiórki do godz. 700. Wystawione opony powinny być bez felg i zanieczyszczeń. Opony wystawione po wyznaczonym terminie nie będą zabrane.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maria Rudlicka   

Informacja dla Przedsiębiorców

Przypomnienie o konieczności dokonania opłaty III raty za korzystanie w 2017 r. z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Uprzejmie przypominamy, że każdy Przedsiębiorca prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych ma obowiązek w terminie do dnia 30 września 2017r. dokonać opłaty trzeciej ratyza korzystanie w 2017 r. z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych. Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania uprawnień do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych. W przypadku niedokonania stosownej opłaty w ustalonym przez ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi terminie, zezwolenie na sprzedaż alkoholu wygasa, a przedsiębiorca może wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia (ustawa z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi tekst jednolity Dz.U. z 2016r., poz.487).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 354