w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 16 września 2019 roku /poniedziałek/ o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Albertowie, stanowiącej własność Gminy Lipie

  1. Ogłoszenie o przetargu
  2. Regulamin przetargu
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

KONKURS ,, AKTYWNY SENIOR”

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu informuje, że Wojewoda Śląski ogłosił trzecią edycję konkursu pn.,, Aktywny Senior”– konkurs na Najaktywniejszego Seniora w województwie śląskim.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

ZAPROSZENIE

Gmina Lipie zaprasza do składania ofert na Odbiór i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków w Lipiu. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 12.09.2019 r. do godziny 12:00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

ZAPROSZENIE

Gmina Lipie zaprasza do składania ofert na odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów z oczyszczalni ścieków w Lipiu, ul. Ziołowa 10, 42-165 Lipie Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 12.09.2019 r. do godziny 10:00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kotynia, S. Ślusarczyk   

Gminne obchody wybuchu II wojny światowej

DSC 2066Nastrój zadumy i refleksji towarzyszył obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbyły się w niedzielę, 1 września br., na cmentarzu parafialnym w Dankowie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 481