w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Zawiadomienie Starostwa Powiatowego w Kłobucku o przedłużeniu do 30.04.2019r. terminu wydania decyzji w sprawie ustalenia wykazu osób uprawnionych do udziału we wspólnocie leśnej, w skład której wchodzą działki nr 66/1, 66/3 i 67, położone w obrębie ewidencyjnym Rozalin, gm. Lipie.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Jak zabezpieczyć zwierzę na czas nocy sylwestrowej ?

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alicja Podgórska   

Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych

IMG 20181215 161946W sobotę, 15 grudnia br., w Węglowicach odbyła się Powiatowa Prezentacja Tradycji Bożonarodzeniowych. Naszą gminę reprezentowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipiu, przygotowując suto zastawiony stół, na którym znalazły się potrawy wigilijne oraz inne tradycyjne dania bożonarodzeniowe. Dopełnieniem świątecznych potraw dań były piękne okolicznościowe dekoracje.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Jagielska   

„Szlachetna Paczka”

„Szlachetna Paczka” to ogólnopolski program pomocy osobom w trudnej sytuacji materialnej, działający od 2001 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Wiosna. Ideą akcji jest przekazanie rzeczowej pomocy dopasowanej do potrzeb osób potrzebujących wsparcia - najczęściej chorych, niepełnosprawnych lub niesamodzielnych, rodzin wielodzietnych lub osób samotnie wychowujących dzieci, czy żyjących w trudnej sytuacji materialnej. Podobnie jak w latach ubiegłych włączyliśmy się w akcję pomocy. 

Wójt Gminy Lipie dziękuje wolantariuszkom "Szlachetnej Paczki" - Paniom: Bożenie Rzepka, Annie Cieśla oraz Beacie Chwałowskiej, których działania przyczyniły się do tego, że pomoc dotarła do osób jej potrzebujących.

 

 1 2zdjecie

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Przeżyjmy to jeszcze raz!

W roku 2018 świętowaliśmy setną rocznicę powrotu wolnej i niepodległej Ojczyzny. Koniec roku to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie, jak mieszkańcy gminy Lipie uczcili to jedyne na sto lat wydarzenie i wspólnie świętowali dla Niepodległej!

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii oraz filmu z gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowości Parzymiechy - etap II

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowości Parzymiechy - etap II.

Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 04.01.2019 r. do godz. 10.00.

Szczegóły...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 440