w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Informacja Wójta Gminy Lipie

Szanowni Państwo!

Informuję, że od dnia 18 maja br. planujemy wznowienie działalności Gminnego Żłobka w Lipiu oraz wszystkich przedszkoli z terenu gminy Lipie, w tym oddziału przedszkolnego w SP w Rębielicach Szlacheckich.

Obecnie w placówkach trwają przygotowania zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Proszę zainteresowanych rodziców, aby przed powierzeniem swoich dzieci pod opiekę żłobka i przedszkoli, skonsultowali się z dyrektorami tych placówek w celu ustalenia szczegółowych zasad przyjęcia i świadczenia opieki.

Z poważaniem
Wójt Gminy Lipie
Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

ZMIANA TERMINU ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

więcej...

 
PDF Drukuj Email

dzien strazaka

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Informacja Wójta Gminy Lipie w sprawie opłaty stałej za pobyt dziecka w żłobku

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Gminnego Żłobka w Lipiu związanym z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, opłata stała za pobyt dziecka w żłobku za miesiąc kwiecień 2020 r. nie będzie pobierana.

 
PDF Drukuj Email

MAJOWE ŚWIĘTA

do tekstuPrzed nami początek maja, a wraz z nim trzy szczególne dla nas, Polaków, święta. 1 Maja to Międzynarodowe Święto Pracy. Tego dnia przypada również 16. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

2 maja przypada Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Ustanowiono je ustawą Sejmu RP z dnia 20 lutego 2004 roku. Jest to jedno z najmłodszych świąt państwowych, które niesie przesłanie ku czci oraz popularyzowaniu wiedzy o symbolach narodowych i polskiej tożsamości. Data 2 maja to także Światowy dzień Polonii.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Wójt Gminy Lipie informuje, że od dnia 5 maja 2020r. (wtorek) w godzinach od 8.00  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipiu będą wydawane produkty żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2019.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 518