w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Sośniak   

WSPÓLNE BICIE REKORDU W PIERWSZEJ POMOCY

DSC06259W dniu 16.10.2019 r. o godzinie 12.00 uczniowie klas I - III z ZSP Lindów wraz z przedszkolakami rozpoczęli wspólne bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo - oddechowej - akcji organizowanej przez WOŚP. 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Kasprzak   

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I

16 październik był dniem pełnym wydarzeń w szkole w Lindowie, szczególnie aktywnie spędzili ten dzień uczniowie klasy I. Już od samego tego pięknego jesiennego poranka mieli po raz pierwszy odwiedzić naszą szkolną bibliotekęi wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Musi wcześniej odpowiednio się do tego przygotować i wykonać kilka zadań. Jak się okazało, wcale nie było to takie proste.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

"Sprzątamy naszą gminę"    

sprzatanie swiataW ostatnim tygodniu września po raz kolejny szkoły naszej gminy uczestniczyły w akcji ,,Sprzątanie Świata – Sprzątamy naszą gminę”.

Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami porządkowali tereny wokół swoich szkół oraz ich bliższej i dalszej okolicy. Zmotywowani, zaopatrzeni w worki, rękawice i odpowiedni strój wyruszyli i zajęli się oczyszczaniem przydzielonych im terenów. Zaśmiecone miejsca w mgnieniu oka stały się czyste. Wszyscy uczestnicy entuzjastycznie zadeklarowali swój udział w „Sprzątaniu naszej gminy” w przyszłym roku.           

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Kasprzak, M. Kocik, M. Grzybowski.   

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

w ZSP Lindów

tabliczke mnozenia4 października nasza szkoła, jako jedna z wielu tysięcy szkół na całym świecie, przystąpiła do IX międzynarodowej akcji "Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia". Tegoroczne Święto przebiegało pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!" Poprzez wspólną zabawę uczniowie naszej szkoły połączyli się w tym dniu z ludźmi na całym świecie, by propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Informacja Wójta Gminy Lipie

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców informuję, że 26 września br. protokoły z szacowania strat z powodu suszy w gospodarstwach rolnych w gminie Lipie zostały przekazane do Urzędu Wojewódzkiego w celu ich potwierdzenia przez Wojewodę Śląskiego. Do dnia dzisiejszego gmina Lipie nie otrzymała potwierdzonych protokołów. Niezwłocznie po ich dostarczeniu zainteresowani rolnicy zostaną poinformowani o możliwości odbioru protokołów z Urzędu Gminy Lipie.

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

przerwa w dostawie wody 15.10.2019

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 488