w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Akcja krwiodawstwa w gminie Lipie

KREWJuż w najbliższą niedzielę, 20 grudnia br., odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa. Na parkingu przed Urzędem Gminy Lipie, stanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Akcja potrwa od godz. 10.00 do 14.00.

Szczegółowe informacje dotyczące krwiodawstwa, w tym również wstępny test kwalifikacyjny, znajdują się na stronie https://rckik-katowice.pl/krwiodawca. Zachęcamy Państwa do udziału w tej cennej inicjatywie. Pamiętajmy, że oddając krew, możemy uratować czyjeś życie.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z obradami XXVIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na poniedziałek, 21 grudnia br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonym przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w spotkaniu uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu. Sołtysów oraz mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednocześnie informuję, że obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniu nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób, obowiązkowego zakrywania ust i nosa podczas obrad oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

 

Z poważaniem
Zbigniew Bystrzykowski
Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Lipie dotycząca sprostowania numeracji Sesji Rady Gminy Lipie w dniu 30 grudnia 2020 r.

Informuję, że na dzień 21 grudnia 2020 r. została zwołana Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie, której nadano nr XXVIII.

W związku z powyższym Sesja Rady Gminy Lipie, która została zaplanowana w dniu 30 grudnia 2020 r. w trybie zwyczajnym z zachowaniem 14 dniowego terminu powiadomienia, będzie miała numer XXIX, dlatego też zachodzi konieczność sprostowania odpowiednich aktów.

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

     Zbigniew Bystrzykowski

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XXVIII Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  21 grudnia 2020 roku /poniedziałek/ o godz. 8:00  odbędzie się XXVIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

"SKRZYPI WÓZ"-GMINNY OŚRODEK KULTURY W LIPIU Z ŻYCZENIAMI NA ŚWIĘTA!

PREMIERA 18 GRUDNIA br. GODZ. 18:00

ZAPRASZAMY!

Projekt muzyczny online pt. Skrzypi wóz utworzony został z potrzeby serca. Biorą w nim udział dzieci uczęszczające na zajęcia adaptacyjne, zajęcia rytmiki, zajęcia teatralne, zajęcia wokalne oraz zajęcia nauki gry na gitarze.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Informacja o organizacji pracy Urzędu Gminy Lipie

Wójt Gminy Lipie informuje, że w dniu 24 grudnia 2020 r. (Wigilia),
zgodnie z zarządzeniemnr 0050.31.2020z dnia 28 maja 2020 roku,

Urząd Gminy Lipie będzie nieczynny.

W przypadkach zdarzeń losowych (zgony) w dniu 24 grudnia 2020 r.
w godzinach od 9:00 – 14:00 można kontaktować się z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego pod numerem telefonu: 882 190 639

Wójt Gminy Lipie
 Bożena Wieloch

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 569