w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

Szanowni Państwo

W odpowiedzi na pismo Dyrektora Generalnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz wspierając działania Dyrektorów Delegatur Biur Wyborczych województwa śląskiego, mające na celu skompletowanie odpowiedniej liczby kandydatów, którzy następnie zostaną powołani przez Dyrektora Krajowego Biura Wyborczego w skład korpusu urzędników wyborczych, zachęcam Państwa spełniających wymagania określone w art. 191 b i 191 c Kodeksu Wyborczego, do zgłaszania swoich kandydatur.

Szczegółowe informację w w/w sprawie wraz z formularzem zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej PKW http://pkw.gov.pl/783_Urzednicy_wyborczy

Załącznik

                                                                                    Z poważaniem

                                                                                     Bożena Wieloch

                                                                                     Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części parteru budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu na funkcję żłobka

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części parteru budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu na funkcję żłobka. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 04.04.2018 r. do godz. 10.00.

Więcej...

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 17.03.2018r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XLIV Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 23 marca 2018 roku /piątek/ o godz.900 odbędzie się XLIV Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 15.03.2018r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bagdan Gniła   

INFORMACJA

Uprzejmie przypominamy, że dnia 15 marca (czwartek) upływa termin płatności I raty zobowiązań pieniężnych za 2018 rok, tj. podatku rolnego, leśnego i podatku od nieruchomości.

Podatki należy wpłacać na rachunek Urzędu Gminy Lipie- B.S. Krzepice O/Lipie konto nr 93 8250 1026 2102 0000 0026 0001, w kasie Urzędu Gminy Lipie, w placówce pocztowej lub do rąk inkasenta w osobie sołtysa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 388