w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Komunikat w sprawie zmian od 1 stycznia 2012 r. dotyczących zasad przyznawania jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka oraz dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu ponownie informuje, że od 1 stycznia 2012 r., przy ubieganiu się o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia się dziecka, jak również o dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, wymagane będzie przedłożenie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego, że matka dziecka pozostawała pod opieką lekarską nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu.

 
PDF Drukuj Email

„ NIE dla czadu

Taki tytuł nosi kampania profilaktyczno-edukacyjna informująca o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla. Celem kampanii jest uświadamianie społeczeństwu istnienia niebezpieczeństw związanych z czadem oraz zapobieganie zatruciom z nim związanych. Patronat nad kampanią objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

czytaj więcej ...

 
PDF Drukuj Email

zyczenia1

 
PDF Drukuj Email

Projekt "Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020"

       Wójt Gminy Lipie przedkłada projekt "Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020". Od uchwalenia podobnego dokumentu w 2001 roku nastąpiło szereg zmian w sferze gospodarczej, społecznej i politycznej, które wymuszają jego aktualizację. Spowodowało to konieczność określenia nowych obszarów strategicznych, zapisów misji, celów oraz przyporządkowanych im zadań realizacyjnych.

       Zapraszam wszystkich Państwa do dyskusji, do składania swoich propozycji i wniosków.

       Propozycje do Strategii przesyłać można drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć w formie papierowej do Urzędu Gminy - do 20 stycznia 2012r.

       Zdecydujmy wspólnie o przyszłości i kierunkach rozwoju Gminy Lipie.

Wójt Gminy Lipie

Bożena Wieloch

       Projekt Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020 - czytaj...

 
PDF Drukuj Email

jaseka

 
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XXII Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 28 grudnia 2011 roku /środa/ o godz. 12:00 odbędzie się XXII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 665 z 690