w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Maczka   

ZAPROSZENIE

Gmina Lipie zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych na  terenie gminy Lipie w sezonie zimowym 2019/2020. Ofert należy składać do dnia 24.10.2019 r. do godziny 10.00

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

Konsultacje rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowym na rok 2020

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

Wójt gminy Lipie przedstawia wyniki analiz fizykochemicznych wody pobieranej ze studni Wapiennik

wyniki

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Sośniak   

WSPÓLNE BICIE REKORDU W PIERWSZEJ POMOCY

DSC06259W dniu 16.10.2019 r. o godzinie 12.00 uczniowie klas I - III z ZSP Lindów wraz z przedszkolakami rozpoczęli wspólne bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo - oddechowej - akcji organizowanej przez WOŚP. 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Kasprzak   

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy I

16 październik był dniem pełnym wydarzeń w szkole w Lindowie, szczególnie aktywnie spędzili ten dzień uczniowie klasy I. Już od samego tego pięknego jesiennego poranka mieli po raz pierwszy odwiedzić naszą szkolną bibliotekęi wypożyczyć swoją pierwszą książkę. Musi wcześniej odpowiednio się do tego przygotować i wykonać kilka zadań. Jak się okazało, wcale nie było to takie proste.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

"Sprzątamy naszą gminę"    

sprzatanie swiataW ostatnim tygodniu września po raz kolejny szkoły naszej gminy uczestniczyły w akcji ,,Sprzątanie Świata – Sprzątamy naszą gminę”.

Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami porządkowali tereny wokół swoich szkół oraz ich bliższej i dalszej okolicy. Zmotywowani, zaopatrzeni w worki, rękawice i odpowiedni strój wyruszyli i zajęli się oczyszczaniem przydzielonych im terenów. Zaśmiecone miejsca w mgnieniu oka stały się czyste. Wszyscy uczestnicy entuzjastycznie zadeklarowali swój udział w „Sprzątaniu naszej gminy” w przyszłym roku.           

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 490