w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
z terenu gminy Lipie

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć, związanych z usuwaniem folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i workach typu big-bag. Jest to program zakładający przyznanie dofinansowania dla gmin, które zorganizują odbiór tego typu odpadów ze swojego terenu. Dofinansowaniu podlega koszt usunięcia odpadów w wysokości do 500 zł za tonę. W sytuacji, gdy koszt przekroczy kwotę 500 zł, do zapłaty różnicy zobowiązany będzie rolnik.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

INFORMACJA O TERMINIE PŁATNOŚCI

Przypominamy, że dnia 15 Listopada br. (piątek) upływa termin płatności V raty opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (za miesiące wrzesień i październik).

Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Gminy Lipie oraz przelewem na indywidualny numer konta wskazany na blankiecie opłat, a także w placówkach pocztowych lub u sołtysów (inkasenta). W opisie wpłaty prosimy o wskazanie okresu (raty), którego wpłata dotyczy.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Informacja KRUS o możliwości składania elektronicznego wniosku na świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

więcej...

 
PDF Drukuj Email

11listopada2019

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  18 listopada 2019 roku /poniedziałek/ o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XIII  Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w w dniu  8 listopada 2019 roku /piątek/ o godz. 12:00  odbędzie się XIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 494