w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia, Monika Pyrak   

Głosuj! Do 19 września możesz decydować!

796Dziś o północy rozpoczęło się głosowanie w ramach III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Spośród 120 zgłoszonych projektów mieszkańcy województwa śląskiego mogą wybrać te, które ich zdaniem są najpotrzebniejsze lub pomogą rozwinąć cenne lokalne inicjatywy. Głosowanie odbędzie na stronie ebo.slaskie.pl.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

Punkt spisowy NSP 2021

cropped-logo-nspSzanowni Państwo!

Od 3 września br. lokalny punkt spisowy uruchomiony w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu (ul. Częstochowska 95), czynny będzie w poniedziałki i piątki wgodz. 12.00-16.00.Osoby, które jeszcze nie dokonały obowiązku spisowego, będą mogły spisać się w punkcie przy pomocy rachmistrza spisowego.

Spisu w obrębie danego gospodarstwa domowego może dokonać jedna z osób w nim zamieszkująca, pod warunkiem znajomości numerów PESEL pozostałych domowników. W przypadku pytań prosimy o kontakt z gminnym koordynatorem, tel. 34/ 318 80 32-35 wew.41.

Z poważaniem

Gminne Biuro Spisowe

w Lipiu

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Pomoc materialna dla uczniów o charakterze socjalnym stypendium szkolne

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu informuje, że wnioski na stypendia szkolne dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Lipie na rok szkolny 2021/2022 przyjmowane będą od 01 września 2021r. do 15 września 2021 r.

Stypendium szkolne może otrzymywać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, a w szczególności, gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo - wychowawczych, alkoholizm, narkomania, niepełna rodzina, zdarzenie losowe.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 31.08.2021 r.

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 29.08.2021 r.

 
PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, pragnę poformować, że w dniu 29 sierpnia 2021r. pomiędzy godz. 14.30 a godziną 15.00 w związku z organizacją Dożynek Powiatowo-Gminnych i przemarszem korowodu wystąpiąchwilowe utrudnienia w ruchu drogowym w miejscowościach Lipie i Danków - na odcinku od Urzędu Gminy Lipie do Sanktuarium Matki Bożej w Dankowie (drogi powiatowe nr 2004S i 2008S oraz droga gminna nr 667020 S).

                                                                                                          Z wyrazami szacunku 
                                                                                                              Bożena Wieloch
                                                                                                            Wójt Gminy Lipie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 624