w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu informuje, iż Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem w Częstochowie realizuje resortowy Program wsparcia dla osób dorosłych i dzieci do 16 roku życia z niepełnosprawnościami.

Szczegóły Programu w załącznikach.

Załączniki:

 

 

 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z obradami XXVII Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na czwartek, 10 grudnia br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonym przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w spotkaniu uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu. Sołtysów oraz mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Jednocześńie informuję, że obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniu nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób, obowiązkowego zakrywania ust i nosa podczas obrad oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

Z poważaniem
Zbigniew Bystrzykowski
Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 09.12.2020 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Informacja Przewodniczącego Rady Gminy Lipie dotycząca sprostowania numeracji
Sesji Rady Gminy Lipie w dniu 10 grudnia 2020 r.

Informuję, że na dzień 7 grudnia 2020 r. została zwołana Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie, której nadano nr XXVI.

W związku z powyższym Sesja Rady Gminy Lipie, która została zaplanowana w dniu 10 grudnia 2020 r. w trybie zwyczajnym z zachowaniem 7 dniowego terminu powiadomienia, będzie miała numer XXVII, dlatego teżzachodzi konieczność sprostowania odpowiednich aktów.

Przewodniczący Rady Gminy Lipie

     Zbigniew Bystrzykowski

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

Pomoc dla cudzoziemców

Informujemy, że cudzoziemcy zamieszkujący na terenie województwa śląskiego mogą korzystać z pomocy Ośrodka Wsparcia Cudzoziemców w Katowicach, który rozpoczął swoją działalność w listopadzie br.

W ramach tej inicjatywy migranci mogą otrzymać bezpłatną pomoc doradcy integracyjnego, prawnika, psychologa, tłumacza czy doradcy zawodowego. Ośrodek organizuje również szkolenia, które ułatwiają przystosowanie się i integrację cudzoziemców w Polsce oraz zapewnia opiekę mentora dla zagranicznych studentów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 569