w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Szanowni Państwo,

logo-slaskie-kolorowe-rgbw związku z koniecznością przekazania do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego informacji dotyczących realizacji Programu Ochrony Powietrza w gminie Lipie, proszę mieszkańców - właścicieli nieruchomości zlokalizowanych na terenie gminy, którzy w latach 2018 - 2020 dokonali wymiany dotychczasowych źródeł ciepła (pieców) na ekologiczne źródła ciepła - o zgłoszenie tego faktu do Urzędu Gminy Lipie w terminie do 20 kwietnia 2021 roku.

Zgłoszenia można dokonać osobiście w siedzibie Urzędu lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. 34/318 80 32 do 35 wew. 39 bądź drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z poważaniem
Wójt Gminy Lipie

Bożena Wieloch

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

WFOSiGW w Katowicach ogłosił II nabór wniosków do programu " Moja Woda"

logo-nfosigwZarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza od dnia 22.03.2021 roku II nabór wniosków dla zadań realizowanych w 2020-2024 roku, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Harmonogram zbiorki odpadów z nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych.

więcej...

 
PDF Drukuj Email

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu

 W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, decyzją Rządu RP od 20 marca do 9 kwietnia 2021r. zamknięty będzie KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH „ORLIK” W LIPIU.

Z poważaniem
Olga Michalak
Dyrektor ZS-P w Lipiu    

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

krwiodawstwo marzec 2021

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwia Szafer   

Informacja dotycząca dowozu dzieci do szkół podstawowych od 20 marca do 09 kwietnia br.

busW związku z obowiązującymi od 20 marca do 9 kwietnia br. obostrzeniami, mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, w tym wprowadzeniu zdalnego trybu nauki w klasach I-III szkół podstawowych, informujemy, że od 22 marca do 9 kwietnia br. dowóz dzieci do szkół podstawowych na terenie gminy Lipie zostaje zawieszony. Ze względu na informacje dyrektorów placówek przedszkolnych o braku bądź znikomej liczbie deklaracji dotyczących korzystania z dowozu przez dzieci uczęszczające do gminnych przedszkoli, w wyżej wymienionym okresie nie będzie również prowadzony dowóz dzieci przedszkolnych.


Z poważaniem
Wójt Gminy Lipie
Bożena Wieloch

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 588