w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Sobera   

Pismo do TAURON DYSTRYBUCJA S.A.
po uwzględnieniu wniosków mieszkańców  gminy Lipie, w tym radnych i sołtysów Wójt gminy Lipie wystosował pismo w zakresie działań dotyczących sieci energetycznej zlokalizowanej na terenie gminy Lipie

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

orkiestra

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

orkiestry dete plakat 2017 popr

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

TVP Katowice o „Szachownicy”

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o rezerwacie „Szachownica”, a w szczególności o zakończonych niedawno pracach wykonywanych przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Katowicach w ramach projektu Wykonanie zabiegów ochrony przyrody na terenie Specjalnego Obszaru Ochrony Siedlisk Natura 2000 Szachownica. Poniżej link do reportażu.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek Grzybowski   

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Znajdź w sobie Mistrza”

1W czwartek, 8 czerwca, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym rozegrano Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Znajdź w sobie Mistrza”, który został rozegrany w ramach realizacji zadania publicznego „Znajdź w sobie Mistrza”, finansowanego ze środków GKRPA w Lipiu. Celem zorganizowanego w Lindowie turnieju była popularyzacja wśród społeczeństwa piłki nożnej, integracja międzyszkolna oraz aktywne spędzanie czasu wolnego, a także wdrażanie do kulturalnego dopingu podczas meczu. Na turniej zgłosiły się 2 szkoły, a wyniki przedstawiały się następująco:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Chyra   

Szkolny Konkurs wiedzy o historii Dankowa

1W dniu 6 czerwca 2017r. poznaliśmy zwycięzców Szkolnego Konkursu wiedzy o historii Dankowa. W kategorii klas II-III najlepiej dzieje Dankowa znają: Angelika Borecka i Maksymilian Mikołajczyk, oboje są uczniami klasy II i zdobyli I miejsce. II miejsce zajął również uczeń klasy II – Aleksander Jura. Ponadto udział w konkursie wzięli: Lena Krzejszczak i Agnieszka Gosławska z klasy III oraz Paulina Krzemińska z klasy II.

W kategorii klas IV-VI rywalizowało & uczniów i byli to: Julia Kocot i Martyna Kulejewska z klasy IV, Wiktoria Dębiec, Katarzyna Ceglarek, Dawid Kiepura, Julia Eksner z klasy V oraz Tobiasz Kucharzyk z klasy VI. W tej kategorii nie przyznano miejsc, ponieważ wszyscy biorący udział napisali test na podobnym poziomie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Sportowy Dzień Dziecka ze Speed-ball’em

9W środę, 31 maja nasz Zespół odwiedziła pani Katarzyna Pawlaczyk wraz ze swoimi podopiecznymi, z którymi razem trenują Speed-ball. Pani trener przybyła do Lindowa na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego w ramach realizowanego cyklu „Spotkanie z ciekawymi ludźmi”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 291