w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Harmonogram odbioru odpadów zmieszanych na rok 2020 z nieruchomości niezamieszkałych przez firmę FCC Polska sp.z o.o, tj. przedsiębiorstwa, sklepy, placówki oświatowe, cmentarze

więcej...

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 23.02.2020 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Prace taksacyjne w lasach stanowiących własność osób fizycznych

W ramach realizacji zadania pn.: Wykonanie uproszczonych planów urządzenia lasów dla lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie Powiatu Kłobuckiego od 19 lutego br. prowadzone są prace taksacyjne na terenie użytków leśnych w gminie Lipie, stanowiących własność osób fizycznych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

BGR 2020

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Zagłosujmy na najciekawszą koncepcję

DSC 2392aWójt Gminy Lipie zaprasza mieszkańców do udziału w elektronicznym głosowaniu na najlepszą pracę w Konkursie studialnym na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zagospodarowania terenów gminy Lipie, tj. „wyspy” w Dankowie, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Troninach oraz parku w Parzymiechach, organizowanym wspólnie przez gminę Lipie i Politechnikę Krakowską.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Majdzik   

Warsztaty e-lerningowe
"Bezpiecznie na wsi mamy, wypadkom zapobiegamy"

IMG 022912 lutego w naszej szkole dla uczniów kl. 1-3 i grupy 6-latków z naszego przedszkola odbyło się szkolenie e-lerningowe przeprowadzone przez przedstawiciela Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kłobucku nt. "Bezpiecznie na wsi mamy, wypadkom zapobiegamy".

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 508