Oficjalny serwis Gminy Lipie
    w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Szkolenia w zakresie pszczelarskiej edukacji ekologicznej

Fundacja EKOOSTOJA informuje, iż realizuje operację pn. „Pszczoły i pszczelarstwo = rolnictwo ekologiczne”  mającą na celu aktywizację obywateli w zakresie pszczelarskiej edukacji ekologicznej oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez rozpowszechnienie informacji z zakresu ochrony owadów zapylających. W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia. Szczegółowe informacje na stronie: http://ekoostoja.com/ruszyl-projekt-pszczoly-i-pszczelarstwo-rolnictwo-ekologiczne/

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Łosik   

ZARZĄDZENIE NR 0050.48.2018
WÓJTA GMINY LIPIE
z dnia 3 lipca 2018 r.
w sprawie powierzenia pełnienia obowiązków dyrektora Gminnego Żłobka w Lipiu

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

Pismo Wojewody Śląskiego w sprawie rozpowszechnienia informacji o konkursie plastycznym pt.: "Pocztówka na 100 lat - moja Niepodległa"

Zaproszenie

Regulamin

Zgoda

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

Obwieszczenie Wojewody Śląskiego z dnia 6 czerwca 2018 r.

Na podstawie art. 374 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz.U. z 2018r. poz. 754 i 1000) podaję do publicznej wiadomości na obszarze wszystkich gmin województwa śląskiego treść zarządzeń: Nr 47/18, Nr 48/18, Nr 49/18 Wojewody Śląskiego z dnia 23 lutego 2018 r. w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do rad gmin, powiatów i Sejmiku Województwa Śląskiego.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

„KOPERTA ŻYCIA”

kopertazyciaW związku z uruchomieniem Akcji Społecznej gminy Lipie „KOPERTA ŻYCIA”, osoby uprawnione mogą odbierać koperty w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu, pokój nr 23.

Informujemy, że „Koperta Życia” dotyczy osób, które ukończyły 60 rok życia oraz osób chorych przewlekle lub osób z niepełnosprawnością.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

twoja ulubiona trasa rowerowa slaskie

I edycja konkursu dla mieszkańców woj. śląskiego

„Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie śląskim”

Drodzy Mieszkańcy!

Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez Waszych ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa! Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl. Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 411