w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

,,Niska Emisja - Zagrożenia i Wyzwania"

Politechnika Częstochowska oraz Fundacja Częstochowski Alarm Smogowy zapraszają do udziału w webinarium pn. ,,Niska Emisja - Zagrożenia i Wyzwania"

Webinarium odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2022r. w godz. od 18:30 do 20:00 pod linkiem: https://bit.ly/38jEKSC

Program spotkania dostępny jest na stronie Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej:  https://wis.pcz.pl/niska-emisja-2022-webinarium

W trakcie spotkania  będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania: Czy warto stawiać na odnawialne źródła energii ?  Jak można pozyskać środki finansowe na działania związane z ograniczeniem "niskiej emisji" ?

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

Dziś obchodzimy Dzień Ziemi

istockphoto-1209095889-170x17022 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi, nazywany także Międzynarodowym Dniem Matki Ziemi. Celem obchodów jest promowanie postaw proekologicznych, a także uświadamianie ludziom istoty problemów związanych ze zmianą klimatu, przeludnieniem czy brakiem wody.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

kondolencje GRZYB

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Szczepienia drugą dawką przypominającą przeciw COVID-19

szczepienie

Zgodnie z informacjami Ministra Zdrowia 20 kwietnia br. rozpoczęły się szczepienia drugą dawką przypominającą przeciw COVID-19. Szczepienie mogą przyjąć osoby w wieku 80+, które otrzymały pełny schemat szczepienia podstawowego, w tym z dawką dodatkową, oraz pierwszą dawkę przypominającą wykonaną preparatem mRNA przeciw COVID-19, tj. Comirnaty (Pfizer-BioNTech) lub Spikevax (Moderna).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  28 kwietnia 2022 roku /czwartek/ o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

logo_rada_gminy

XLIX Sesja Rady Gminy Lipie

        Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  28 kwietnia 2022 roku /czwartek/ o godz. 11:30  odbędzie się XLIX Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 666