w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

OGŁOSZENIE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu informuje, że w dniu 12 stycznia 2018 r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu odbędą się warsztaty w ramach działań towarzyszących z Podprogramu 2017 realizowane przez Bank Żywności w Częstochowie.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby które zostały zakwalifikowane do otrzymania pomocy żywnościowej.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Cyprych   

Trzej królowie w jasełkach i orszaku

           DSC03116 Płynąca z głębi serca radość, piękny śpiew i pełna energii muzyka towarzyszyły jasełkom oraz orszakowi Trzech Króli, które zostały przygotowane przez parafię w Lindowie we współpracy z tutejszym Zespołem Szkolno -Przedszkolnym.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Cyprych   

Graj Panu, graj - w Dankowie

             DSC03289Tradycyjnie już, w święto Trzech Króli, Dziecięco – Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu koncertuje w zabytkowym wnętrzu Sanktuarium Matki Bożej Dankowskiej. VI Koncert Noworoczny, pod hasłem Graj Panu, graj, miał jednak charakter wyjątkowy, ponieważ stanowił oficjalne zakończenie obchodów 800-lecia Dankowa.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na dostawę kostki brukowej

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na dostawę kostki brukowej i pozostałych wyrobów betoniarskich. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 15.01.2018 r. do godziny 10:00.

Więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Decyzja Starosty Kłobuckiego o stwierdzeniu, że nieruchomość oznaczona jako działki nr 66/1, 66/3 i 67, położona w obrębie ewidencyjnym Rozalin, gm. Lipie stanowi Wspólnotę Leśną.

więcej...

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Łosik   

E-meldunek – od 1 stycznia 2018 roku kolejna e-usługa

Każdy, kto mieszka w Polsce, musi pamiętać o obowiązku meldunkowym, który pomimo wcześniejszych zapowiedzi, nadal istnieje. Od 1 stycznia 2018 r. nie musimy jednak iść do urzędu, aby się zameldować. Możemy to zrobić korzystając z usługi e-meldunek. Wprowadzenie zameldowania elektronicznego, a więc bez wychodzenia z domu, jest możliwe dzięki nowelizacji ustawy o ewidencji ludności (Dz.U. 2017, poz. 2286) .

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 377