w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Dobosz   

Informacja w sprawie wejścia w życie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie gminy Lipie

więcej...

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z posiedzeniem Komisji Wspólnych i obradami XXXVII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na piątek, 27 lipca br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w obu spotkaniach uczestniczyli tylko radni gminy, sołtysi i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jednocześnie informuję, że  posiedzenie komisji oraz obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniu nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób, obowiązkowego zakrywania ust i nosa podczas obrad oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

 Z poważaniem
Zbigniew Bystrzykowski
Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email

INFORMACJA WÓJTA GMINY LIPIE

list wójta szczepienie-1

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

110 lat OSP w Lipiu

grupoweW niedzielę, 22 sierpnia 2021 r., druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipiu świętowali jubileusz 110 - lecia istnienia swojej jednostki. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji strażaków i ich rodzin, odprawioną przez Proboszcza Parafii Danków, Ks. Kan. Henryka Duszę.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

INFORMACJA WÓJTA  GMINY LIPIE

list wójta sierpien 2021-1

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

lindówKolejna akcja szczepień przeciw COVID-19

Podczas dożynek parafialnych w Lindowie, które odbyły się w niedzielę, 22 sierpnia br., można było zaszczepić się przeciw COVID-19. Mobilny punkt szczepień utworzony został z inicjatywy gminy Lipie. Ze szczepień mogły skorzystać wszystkie chętne osoby, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Szczepienia odbywały się z udziałem zespołu szczepiennego ZOZ w Kłobucku. Warto podkreślić, że do tej pory 44,3% mieszkańców gminy wzięło udział w Narodowym Programie szczepień przeciw COVID-19. Spośród 6204 mieszkańców gminy Lipie jedną dawkę szczepionki przyjęły 2892 osoby, a w pełni zaszczepione są 2752 osoby. Już dziś pragniemy zachęcić Państwa do udziału w kolejnej akcji szczepień, która odbędzie się 29 sierpnia br. podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Dankowie - mobilny punkt szczepień.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 624