w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 02.08.2017r

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na Budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowościach Lipie, Napoleon, Parzymiechy - etap I

Rozstrzygnięto przetarg na Budowę sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowościach Lipie, Napoleon, Parzymiechy - etap I. W przetargu wzięło udział 3 oferentów spośród których najkorzystniejszą ofertę złożył Zakład Usług Sprzętowo – Transportowych s.c. A. Bator, M. Bator ul. Fabryczna 41, 98-300 Wieluń który zaoferował cenę brutto 5 883 549,52 zł..

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Wójt Gminy Lipie w dniu 31 lipca br. podpisał w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach umowy o dofinansowanie projektów pt. :

„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowościach Lipie, Napoleon, Parzymiechy - etap I” kwota dofinansowania 4 078 000,00 zł

Organizacja wydarzenia – obchodów 800- lecia Dankowa „Dziedzictwo ośmiu wieków” kwota dofinansowania 106 396,00 zł.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

INFORMACJA O PROJEKCIE „DROGA DO ZATRUDNIENIA”

                Firma IT Confing sp. z o.o., ul. Powstańców 69, 05-870 Błonie zaprasza do udziału w projekcie pt. „Droga do zatrudnienia”.

                Działanie jest skierowane do osób, które chcą podnieść kompetencje zawodowe
i powrócić na rynek pracy. Szczegółowe informacje znajdują się w poniższym załączniku.

Załacznik

Ponadto więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 604 580 165 lub pisząc na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Macherzyńska   

Umowa ubezpieczenia NW dla dzieci rolników objętych ubezpieczeniem społecznym

Wiecej

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Z A P R O S Z E N I E

Gmina Lipie planuje przystąpić do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020 w ramach działania 4.1. Odnawialne źródła energii, dzięki któremu mieszkańcy naszej gminy mogliby skorzystać z dofinansowania na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych.

Wójt Gminy Lipie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy zainteresowanych budową indywidualnych instalacji fotowoltaicznych na spotkanie informacyjne w dniu 7 sierpnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu przy ul. Częstochowskiej 95.

 

 Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 350