w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Jacek Marciniec   

Dzień Dziecka u Królowej Polski

21 czerwca odbyło się niezwykłe wydarzenie – uczniowie Szkoły Podstawowej w Lindowie uczestniczyli wraz z tysiącami dzieciaków z całej Polski we wspólnej modlitwie z okazji Dnia Dziecka u Królowej Polski „Audiencja u Królowej”, która odbyła się na Jasnej Górze. To szczególne wydarzenie jest częścią obchodów 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W Kaplicy Matki Bożej dzieci złożyły „Serduszko dla Królowej”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Nocowanie w szkole

7W tym roku po raz pierwszy w ramach akcji "Czas wolny bez telefonu - odwyk od smartfonu" w naszej szkole miało miejsce nocowanie uczniów klas IV- VI wraz z opiekunami. Pomysł wyszedł z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Dzięki poparciu tego przedsięwzięcia przez nauczycieli i rodziców, w piątek 2 czerwca o godzinie 18.00 uczniowie rozpoczęli "nocowanie" .Wieczór zaczął się od przygotowania sali na nocleg.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

OŚWIADCZENIE NR 1/2017
RADY GMINY LIPIE
z dnia 9 czerwca 2017 r.
w sprawie planów budowy dwóch tuczarni na terenie gminy Popów w miejscowości
Kamieńszczyzna, bezpośrednio graniczącej z gminą Lipie

więcej....

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Krasińska   

Gminny Bieg Przedszkolaka po zdrowie

1W piątek, 2 czerwca 2017r. w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Lindowie odbył się „I Gminny Bieg Przedszkolaka po zdrowie”, który został zorganizowany w ramach realizacji innowacji przedszkolnej „Akademia Zdrowego Przedszkolaka” propagującej aktywny i zdrowy styl życia. Podczas biegu dzieci przedszkolne z Publicznego Przedszkola w Lindowie zaprezentowały się w strojach sportowych zakupionych ze środków GKRPA w Lipiu.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

Wójt Gminy Lipie przedstawia wyniki badań wody na terenie gminy Lipie

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 06.06.2017r

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jalanta Cyprych   

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

DSCF8179Te znane słowa Janusza Korczaka mimo upływu czasu nic nie tracą ze swej aktualności i mogą być doskonałym mottem festynu z okazji Dnia Dziecka, który 3 czerwca miał miejsce w Lindowie.

Impreza była doskonale rozpropagowana przez organizatorów, Mariusza Widerę, sołtysa wsi Lindów, a jednocześnie radnego RG Lipie oraz Ewelinę Kamieniecką, sołtys Stanisławowa. Mali goście pojawili się więc na placu w otoczeniu remizy OSP w Lindowie punktualnie o godz. 15.00, a co bardziej niecierpliwi, nawet nieco wcześniej. Słoneczna pogoda też sprzyjała świętowaniu i zachęcała do wyjścia z domu. A to sprawiło, że na festyn wybrały się całe rodziny z dziećmi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 291