w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

W dniu 7 lutego br. odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla przedsiębiorców i samorządowców z terenu naszego powiatu zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku.

Podczas spotkania przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zapoznali przybyłych między innymi z możliwościami pozyskania środków na inwestycje proekologiczne. Aktualne programy z zakresu wspomagania zatrudnienia i rynku pracy zostały przedstawione przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, Małgorzatę Szymanek. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi ze spotkania.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

Jak skorzystać z pomocy żywnościowej ?

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjnego dostępnego na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczącego zasad korzystania z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ ).

Link do filmu

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Przybylska   

Informacja dla podatników podatku od środków transportowych

Urząd Gminy Lipie przypomina, że 15 lutego 2017 r. mija termin składania deklaracji DT-1 wraz z załącznikiem DT-1/A na podatek od środków transportowych na dany rok podatkowy.

Podatnicy są zobowiązani wpłacać obliczony w deklaracji podatek od środków transportowych bez wezwania w dwóch ratach proporcjonalnie do czasu trwania obowiązku podatkowego, w terminie do dnia 15 lutego i do dnia 15 września każdego roku w kasie Urzędu Gminy lub na rachunek bankowy:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

WÓJT GMINY LIPIE

ogłasza otwarty konkurs ofert

na realizację zadań publicznych w Gminie Lipie

w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej,

pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej i kulturowej

w okresie od 10 marca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.

Zakres realizacji zadań z podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej , pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej i kulturowej obejmuje udział i organizację stołów wielkanocnych i bożonarodzeniowych.

więcej....

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na budowę sieci wodociągowej w miejscowości Parzymiechy ul. Stawowa

Rozstrzygnięto przetarg na budowę sieci wodociągowej w miejscowości Parzymiechy ul. Stawowa. W przetargu wzięło udział 11 oferentów spośród których najtańszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „EKOINŻBUD” Łukasz Stępień 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Krakowskie Przedmieście 56, która zaoferowała cenę 69 000,00 zł brutto. Zakończenie robót planowane jest na koniec kwietnia 2017 roku.

wiecej....

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aneta Łaczmańska   

INFORMACJA O  WYNIKACH TESTU i ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

Na stanowisko Referent d/s finansowo - ksiegowych oświaty – cały etat.

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

DSC01452Wyjątkowy jubileusz!

Dokładnie 100 lat temu, bo 31 stycznia 1917 roku, urodziła się Pani Pelagia Szlachcic. Dziś obchodziła swoje wyjątkowe setne urodziny.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 274