w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Informacja o wyniku drugiego pisemnego przetargu nieograniczonego

na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej w Natolinie,

oznaczonej jako działka nr 130/4, stanowiącej własność Gminy Lipie

Załącznik: Informacja o wyniku przetargu

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Przybylska   

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. organizuje w dniu 16.01.2017 roku w Urzędzie Miejskim w Kłobucku bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich, w szczególności zainteresowanych uzyskaniem dotacji z działania 3.2 Innowacje w MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Przybylska   

Komunikat dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych.

Przypominamy, że każdy przedsiębiorca prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych ma obowiązek w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2017r. złożyć pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2016 . Termin 31 stycznia 2017r. jest jednocześnie terminem dokonania opłaty I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż, podawanie napojów alkoholowych za 2017 rok.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

SKUTECZNA SAMOOBRONA W GOK-u w LIPIU!

Czym jest Krav Maga? To prosty a przez co niezwykle skuteczny system samoobrony. Stworzony po to by każdy mógł wyjść cało nawet z najgorszej opresji. Podnosi sprawność fizyczną ale przede wszystkim buduje pewność siebie i wewnętrzną odwagę. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 16 lat do zapisywania sie na zajęcia z samoobrony z elementami KRAV-MAGI.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

Konkurs na wiersz pt. „DANKÓW- MOJA HISTORIA”

Właśnie w tym roku obchodzimy 800-tną rocznice istnienia wsi Danków. Właśnie z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na wiersz pt. „Danków moja historia”

Regulamin konkursu

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

AKCJA FERIE

Ferie wszystkim kojarzą się z czasem odpoczynku co nie jest regułą, bo właśnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu będzie cała gama zajęć dla najmłodszych i tych starszych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zajęć.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

Zajęcia wokalne

Już od stycznia ruszają zajęcia wokalne w Gminny Ośrodku Kultury w Lipiu na które zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat, młodzież oraz dorosłych, wykazujących predyspozycje do śpiewania, talent wokalny a także chęć do systematycznej pracy. Zajęcia odbywać się będą w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, różnicowanym pod względem charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym to wszystko właśnie w GOK-U w Lipiu. Dzięki osiąganiu coraz doskonalszej techniki wokalnej, zajęcia przygotowują do udziału w różnego rodzaju konkursach piosenki, występach scenicznych, organizowanych festynach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 271