w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

Informacja Wójta Gminy Lipie

        Wójt gminy Lipie informuje, że osoby, które doznały strat uszkodzenia mienia w wyniku sytuacji kryzysowej - silne wiatry i opady deszczu w dn. 05/06 października 2017r., mogą składać wnioski o pomoc finansową do Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Wnioski  znajdują się na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Lipie .

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marcin Karpik   

GMINNY SYSTEM POWIADAMIANIA SMS

Gmina Lipie uruchomiła dla mieszkańców SYSTEM POWIADAMIANIA SMS o:

  • zagrożeniach meteorologicznych,
  • zaplanowanych wyłączeniach wody,
  • wydarzeniach i imprezach kulturalnych odbywających się na terenie gminy,
  • oraz innych istotnych dla mieszkańców informacjach typu terminy płatności etc.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Cyprych   

Lekcja w urzędzie

DSC02439We wtorek 3 października br. uczniowie klasy IVb SP w Lipiu mieli do załatwienia bardzo ważną sprawę. W tym celu udali się na pocztę, a następnie odwiedzili sekretariat Urzędu Gminy i spotkali się z wójt, Bożeną Wieloch.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Kowalska   

Koncert pn. "(Nie) zakazane piosenki"

20170929 180928

29 września 2017 r. o godz. 18 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbył się koncert pn. "(Nie) zakazane piosenki". Przed zebraną publicznością zaprezentowała się sekcja wokalna prowadzona przez panią Patrycję Kik, a także Chór Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu, którym dyrygował pan Rafał Krawczyk. Pomysłodawcami uroczystości byli pani Monika Łosik - Dyrektor GOK oraz pan Szymon Ziętal - instruktor tańca. Przy okazji koncertu odbyła się wystawa fotograficzna zorganizowana w ramach obchodów 800-lecia istnienia wsi Danków. Zapraszamy do fotorelacji.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

POMOC ŻYWNOŚCIOWA

Wójt Gminy Lipie informuje, że od dnia 12 października 2017r. (czwartek) w godzinach od 11.30 do 15.30 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lipiu będą wydawane produkty żywnościowe w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2017.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krystyna Sołtysiak   

img265a

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 354