w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karol Żerdziński   

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Hopfer2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

XXXV OGÓLNOPOLSKI TRZEŹWOŚCIOWY BIEG JESIENNY IM. RED. TOMASZA HOPFERA

PARZYMIECHY 06. 10. 2013

PA060040W niedzielę 6 października 2013 roku, w Parku Ośrodka Terapii Uzależnień od Alkoholu w Parzymiechach, odbył się Jubileuszowy, XXXV Ogólnopolski Trzeźwościowy, Jesienny Bieg im. Redaktora Tomasza Hopfera.

Organizatorem sportowej rywalizacji byli: Ośrodek Terapii Uzależnień od Alkoholu w Parzymiechach, Ognisko TKKF Zryw Parzymiechy, Urząd Gminy Lipie oraz KS „Sokół” Parzymiechy. W imprezie biegowej uczestniczyło 371 zawodników z terenu całego kraju, w tym 191 w biegu głównym, 140 w biegach dzieci i młodzieży, 14 w „Mili Trzeźwościowej” oraz 26 w konkurencji Nordic Walking. Dyrektorem Biegu był Michał Mikołajczyk, sędzią głównym Karol Żerdziński a całość profesjonalnie komentował Stanisław Wrzesiński.

Wyniki XXXV Biegu Jesiennego

Biegi dzieci i młodzieży:

Przedszkolaki – dziewczęta:

1.Wypycg Jagoda                 - Kłobuck

2.Karbowska Izabella            - Rębielice Szlacheckie

3.Leszczyna Maja                  - Parzymiechy

Przedszkolaki – chłopcy:

1.Mazik Dominik                     - Rębielice Szlacheckie

2.Kocot Piotr                        - Rębielice Szlacheckie

3.Ślązak Adam                       - Lipie

Klasy I-II SP – dziewczęta:

1.Ślusarek Wiktoria                - Zajączki

2.Jagielska Nadia                   - Kłobuck

3.Kokot Oliwia                      - Iwanowice Duże

Klasy I-II SP – chłopcy:

1.Wieczorek Tobiasz              - Zajączki

2.Pałubski Karol                     - Bełchatów

3.Pilarz Paweł                        - Lipie

Klasy III-IV SP – dziewczęta:

1.Gancarek Zuzanna              - Kłobuck

2.Jankowska Mariola              - Lipie

3.Wypych Zofia                    - Kłobuck

Klasy III-IV SP – chłopcy:

1.Kuc Kacper                         - Rębielice Szlacheckie

2.Krugiełka Jakub                   - Lindów

3.Cisowski Artur                    - Lipie

Klasy V-VI – dziewczęta:

1.Pyrak Julia                           - Krzepice

2.Pietrzyk Angelika                  - Lgoczanka

3.(ex)Szczepaniak Katarzyna    - Lipie

3.(ex) Chęcińska Wiktoria        - Rudniki

Klasy V-VI – chłopcy:

1.Napieraj Piotr                      - Opatów

2.Wydmuch Kacper                - Parzymiechy

3.Kokot Jakub                       - Iwanowice Duże

Klasy I-III Gimnazjum – dziewczęta:

1.Ligenza Martyna                 - Sternalice

2.Kotynia Marta                    - Lipie

3.Drumowicz Dominika          - Lubliniec

Klasy I-III Gimnazjum – chłopcy:

1.Desperak Michał                 - Opatów

2.Jura Konrad                      - Lipie

3.Kilan Przemysław               - Opatów

„Mila Trzeźwościowa” mężczyźni

1.Bartorz Karol

2.Kowalski Przemysław

3.Śmiech Rafał

„Mila Trzeźwościowa” kobiety

1.Mizgała Ewelina

2.Wolska Sandra

3.Winkler Agnieszka

Bieg główny (10 km)

Mężczyźni

1. Dobrowolski Emil  (Prefbet Sniadowo Łomża)    – 33:03

2. Klaybor Dawid (Chojniczanka Chojnice)             – 33:04

3. Magiera Piotr (Myszków)                                 – 34:41

Kobiety

1. Pilarska Karolina (WKB Meta Lubliniec)             – 38:15

2. Suwaj Aneta (AZS AWF Katowice)                 – 38:47

3. Brych – Pająk Ewa (Częstochowa)                   – 38:52

Klasyfikacje wiekowe

M 16

1. Dobrowolski Emil  (Prefbet Sniadowo Łomża)

2. Klaybor Dawid (Chojniczanka Chojnice)

3. Łukasz Grajcar – (CKS Budowlani Częstochowa)

M 30

1. Magiera Piotr (Myszków)

2. Kalinowski Zbigniew (Ósemka Police)

3. Gniła Rafał (WKB Meta Lubliniec)

M 40

1. Pyra Wiesław (Praszka)

2. Sokołowski Marek (SKOK Wesoła)

3. Stefański Marian (TKKF Jastrząb)

M 50

1. Borowski Krzysztof (Ottonów)

2. Grezel Andrzej (WKB Meta Lubliniec)

3. Woźniak Marek (Florian Chojnice)

M 60

1. Mirosław Suk – Zabiegani Częstochowa

2. Zbigniew Macoch – NGB Kłobuck

3. Adam Knopik – Piotrków Trybunalski

K 16

1. Pilarska Karolina (WKB Meta Lubliniec)

2. Suwaj Aneta (AZS AWF Katowice)

3. Ślęzak Sylwia (CKS Budowlani Częstochowa)

K 30

1. Brych – Pająk Ewa ( Częstochowa)

2. Sojda Mariola (Częstochowa)

3. Woźniak Dorota (Florian Chojnice)

K 45

1. Sukiennik Renata (Zabiegani Częstochowa)

2. Grygiel Joanna (Leśne Ludki Żarki Letnisko)

3. Wrzyciel Karina (Start Koszwice)

Nordic Walking (5 km)

Mężczyźni

1. Kozik Rafał – ULKS Run Podkowa Janów                       – 32:08

2. Kilan Piotr – NGB Kłobuck                                          – 33:11

3. Tomzik Radosław – ULKS Run Podkowa Janów              – 33:21

Kobiety

1. Radosz Aleksandra – ULKS Run Podkowa Janów            – 33:04

2. Heppner Beata - CKS Budowlani                                  – 34:24

3. Pietrzyk Angelika – ULKS Run Podkowa Janów               – 35:02

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach nagrodzono medalami, dyplomami oraz statuetkami. Nagrody wręczali: Witold Pawłowski – Prezes TKKF „Zryw” Parzymiechy, jeden z twórców Biegu, Grzegorz Sapiejka – Prezes Klubu „Abstynent Rzemieślnik” Zduńska Wola, Michał Mikołajczyk - Prezes KS „Sokół” Parzymiechy, Karol Żerdziński - Koordynator Sportu w Gminie Lipie.

{gallery}Hopfer2013{/gallery}