w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karol Żerdziński   

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mikolajki4122013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MIKOŁAJKOWY, POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – PARZYMIECHY 04.12.2013

3Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o zasięgu powiatowym odbył się w środę, 4 grudnia 2013 roku, w Hali Sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Parzymiechach. W sportowej rywalizacji, w 7 kategoriach wiekowych uczestniczyło 90 chłopców i 43 dziewczęta, łącznie 133 zawodników z terenu gminy Lipie oraz powiatu (Opatów, Krzepice, Kłobuck, Zwierzyniec). Organizatorami tenisowej imprezy byli: Urząd Gminy Lipie, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Parzymiechach, TKKF „Zryw” Parzymiechy, LZS Kłobuck oraz Gminny Koordynator Sportu. Zawody prowadzili: Anna Wieczorek, Stanisław Jędrek, Karol Żerdziński.

Najlepsi trzej zawodnicy i zawodniczki w każdej z siedmiu kategorii wiekowych zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami, a także sprzętem sportowym w postaci profesjonalnych piłeczek do gry w tenisa stołowego. Nagrody wręczył dyrektor ZSP Parzymiechy – Andrzej Kiepura.

Wyniki Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego w Parzymiechach:

 

Kat. Dziewczęta SP klas I-III:

1.Cer Maria                               -        SP Rębielice Szlacheckie

2.Rabiniak Wiktoria                    -        SP Kłobuck nr 1

3.Martynowicz Hanna                 -        SP Kłobuck nr 1

4.Bęben Monika                        -        SP Krzepice

 

Kat. Chłopców SP klas I-III

1.Sławuta Dominik                     -        SP Kłobuck nr 1

2.Cichoń Bartosz                       -        SP Kłobuck nr 1

3.Żarnoch Paweł                       -        SP Kłobuck nr 1

4.Paszkiewicz Adrian                  -        SP Kłobuck nr 1


Kat. Dziewczęta SP klas IV-VI:

1.Cieplińska Paulina                    -        SP Kłobuck nr 1

2.Kowalczyk Zuzanna                 -        SP Kłobuck nr 1

3.Bąk Weronika                        -        SP Rębielice Szlacheckie

4.Dądela Katarzyna                    -        SP Rębielice Szlacheckie

 

Kat. Chłopcy SP klas IV-VI:

1.Piotrowicz Paweł                    -        SP Opatów

2.Helt Bartłomiej                       -        ZSP Lipie

3.Kuc Kacper                            -        SP Rębielice Szlacheckie

4.Kokot Jakub                          -        SP Opatów

 

Kat. Dziewczęta Gimnazjum i Szkoła Średnia:

1.Michalak Martyna                    -        ZSP Lipie

2.Trojak Justyna                       -        ZSP Lipie

3.Mazurkiewicz Patrycja              -        Gimnazjum Opatów

4.Zychla Agnieszka                    -        ZSP Lipie

 

Kat. Chłopcy Gimnazjum:

1.Komor Adrian                         -        ZSP Lipie

2.Wydmuch Karol                      -        Gimnazjum Kłobuck

3.Pietrzyca Kamil                        -        ZSP Lipie

4.Luto Bartosz                           -        Gimnazjum Opatów

 

Kat. Chłopcy Szkół Średnich:

1.Waleszczyński Krzysztof             -        ZS Krzepice

2.Kocot Paweł                           -        ZS Krzepice

3.Kiepura Łukasz                         -        ZS Krzepice

4.Kiepura Szymon                       -        ZS Krzepice

 

{gallery}mikolajki4122013{/gallery}