w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Apel do mieszkańców województwa śląskiego w sprawie szczepień przeciw COVID-19

szczepionka1Poniżej załączona treść uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 24 stycznia 2022 r. w sprawie przyjęcia apelu do mieszkańców województwa śląskiego dotyczącego szczepień przeciw COVID-19.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzta Klimczak   

zwrot podatku

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

OFEROWANE STANOWISKO PRACY - Referent ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych – umowa o pracę na zastępstwo, w pełnym wymiarze czasu pracy. 

  1. Ogłoszenie
  2. Załącznik nr 1
  3. Załącznik nr 2
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY LIPIE

Szanowni Państwo,

w związku z obradami XLV Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lipie, zaplanowanymi na środę, 27 stycznia br. i realizowanymi zgodnie z wyznaczonymi przez stosowne akty prawne terminami, proszę, aby w ramach działań profilaktycznych zmierzających do zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronaowirusa, w spotkaniu uczestniczyli tylko radni gminy i wyznaczeni pracownicy Urzędu.

Sołtysów i mieszkańców zachęcam do zgłaszania uwag, wniosków i zapytań drogą telefoniczną (34/318 80 32 do 35 wew. 34) lub mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jednocześnie informuję, że  obrady sesji będą transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnego profilu gminy Lipie (facebook.com/lipie.gmina).

Proszę również, aby w spotkaniu nie uczestniczyły osoby, które zaobserwują u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel i inne charakterystyczne dla przeziębienia, grypy czy infekcji paragrypowych. Wszystkich przybyłych proszę o zachowanie środków ostrożności w postaci zajmowania miejsc w odpowiedniej odległości od pozostałych osób, obowiązkowego zakrywania ust i nosa podczas obrad oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.

Z poważaniem
Zbigniew Bystrzykowski
Przewodniczący Rady Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XLV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie

          Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  27 stycznia 2022 roku /czwartek/ o godz. 8:00  odbędzie się XLV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 642