w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XLIII Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  23 lutego 2018 roku /piątek/ o godz.800 odbędzie się XLIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogdan Gniła   

Nowość w dopłatach bezpośrednich w 2018 roku
-
Oświadczenie potwierdzające brak zmian w 2018 roku w odniesieniu do wniosku o przyznanie płatności złożonego w roku 2017


           
Informujemy, że rolnicy ubiegający się o płatności bezpośrednie w 2018 roku, w sytuacji gdy dane z wniosku o przyznanie płatności za rok 2017 w roku bieżącym nie ulegną zmianie i dotyczą gospodarstwa do 10 ha, będą mogli złożyć oświadczenie zamiast całego wniosku.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pilśniak   

Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu kłobuckiego za okres od 01.01.2017 roku do 31.12.2017 roku.

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Konsultacje ws. dostawy i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii

Wójt gminy Lipie informuje, że dniu 1 marca br., w godzinach od 1100 do 1400 na sali ślubów Urzędu Gminy Lipie odbędą się indywidualne konsultacje dla mieszkańców, którzy złożyli deklaracje uczestnictwa w projektach na montaż instalacji fotowoltaicznych i solarnych oraz na wymianę dotychczas użytkowanych kotłów węglowych na kotły na biomasę lub paliwo gazowe. Podczas konsultacji każdy z Państwa będzie mógł uzyskać informacje o zaplanowanej mocy, miejscu, sposobie montażu oraz szacowanym koszcie instalacji urządzeń, a także wnieść uwagi do wyników inwentaryzacji.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Słomian   

Pismo do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie w sprawie przekazania odwołania od decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego nr GK.6733.1.2017 z dnia 08.01.2018 r. polegającej na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej PLAY w miejscowości Parzymiechy gmina Lipie, na działce nr ewid. 334/2

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem i unieszkodliwianiem azbestu

Nabór wniosków od 26 lutego do 9 marca 2018r.

Wójt gminy Lipie informuje, że w ramach programu Gmina Lipie bez azbestu zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie przeznaczone na usuwanie oraz utylizację wyrobów zawierających azbest.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 377