w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż wiaty w Parzymiechach

IMG 20211103 100214

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączką-Taranek   

Przetarg na modernizacja Ośrodka kultury, sportu i rekreacji w miejscowości Troniny w gminie Lipie

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na modernizacja Ośrodka kultury, sportu i rekreacji w miejscowości Troniny w gminie Lipie.

Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 02.12.2021 r. do godz. 10.00.

więcej...

 
PDF Drukuj Email

Ogłoszenie Nadleśnictwa w Kłobucku o sprzedaży siatek leśnych z likwidacji ogrodzeń

więcej...

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Dzień Otwarty Notariatu

W sobotę 27 listopada 2021r. w godz. 10-16 już po raz dwunasty notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych telefonicznie oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych – na czacie i podczas streamingu. Temat tegorocznej edycji brzmi „Porozmawiaj z notariuszem, jak zadbać o swój majątek. Bo warto zaufać profesjonaliście”.

notariusz

Informacja Dzień Otwarty Notariatu

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XL Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  24 listopada 2021 roku /środa/ o godz. 13:00  odbędzie się XL Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Ogólnopolski Dzień Seniora

14 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora. Święto jest doskonałą okazją do podkreślenia wyjątkowej roli osób starszych w społeczeństwie, a także promowania aktywności seniorów i ich integracji z młodszymi grupami społecznymi. Ogólnopolski Dzień Seniora jest także okazją do propagowania zadań mających na celu poprawę sytuacji osób dojrzałych, a w szczególności zapobiegania ich marginalizacji poprzez wspieranie form aktywizacji i rozwoju osobistego.

Od dłuższego czasu zauważalny jest demograficzny proces starzenia się społeczeństwa. Za kilkadziesiąt lat Polska będzie jednym najstarszych narodów w Europie. Według danych demograficznych do 2050 roku liczba osób powyżej 60. roku życia wzrośnie do prawie 2 mld. Seniorzy pełnią bardzo ważną rolę w społeczeństwie, a ich mądrość i doświadczenie życiowe to wartości nie do przecenienia. Seniorzy mają wiele chęci i energii do działania i coraz częściej poszukują nowych form aktywności - uprawiają sport, uczęszczają do klubów seniora, uniwersytetów trzeciego wieku, udzielają się w lokalnych stowarzyszeniach lub pracują jako wolontariusze.

Obraz2

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 632