w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anita Zyna   

Spektakl "Opowieść wigilijna" na Dzień Babci i Dziadka

20230113 20465912 stycznia 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lindowie zorganizowali dla swoich dziadków wyjątkowe spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Spotkanie zainaugurowała dyrektor szkoły, Anita Zyna, która w swoim wystąpieniu przywitała licznie przybyłych gości. Następnie rozpoczął się główny punkt spotkania – spektakl, będący autorską adaptacją opowiadania Charlesa Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Jest to jedna z piękniejszych opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia, która ukazała się po raz pierwszy 19 grudnia 1843 roku. Przez lata opowieść doczekała się wielu adaptacji filmowych, musicalowych, bajkowych, itp., a wśród nich tej, którą przygotowali uczniowie ZSP w Lindowie, przy wsparciu nauczycieli i rodziców.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabella Pęcherz   

Młodzi Odkrywcy poznają tajemnice wszechświata

Kim był Mikołaj Kopernik i czego dokonał? Jak działa Wszechświat? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących astronomii i Układu Słonecznego młodzi Odkrywcy z klasy V ZSP w Lipiu odnaleźli podczas realizacji III etapu programu „Być jak Ignacy - Zostań ambasadorem nauki”

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

Harmonogram wywozu odpadów dla miejsc użyteczności publicznej z terenu gminy Lipie załącznik podpisz: harmonogram na I kwartał - dla miejsc użyteczności publicznej z terenu gminy Lipie

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ksenia Krasińska - Kotas   

plakat bezpieczne ferie wsse krzywe -3mm spad 07122022-1

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Harmonogram dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kłobuckiego w 2023 roku

logo aptekaPoniżej załączona treść uchwały Rady Powiatu Kłobuckiego z dnia 28 grudnia 2022 r.  w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu kłobuckiego na 2023 rok

Godziny pracy aptek

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Rychel-Romańska   

Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego 2022 r.

więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 698