w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

OFERTA PRACY NA ZASTĘPSTWO      

 OFEROWANE STANOWISKO PRACY - Referent ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych – umowa o pracę na zastępstwo, w pełnym wymiarze czasu pracy.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Poszukiwacze historii

Zachęcamy Państwa do obejrzenia fragmentu odcinka programu Poszukiwacze historii, poświęconego wydarzeniom, które miały miejsce w pierwszych dniach II wojny światowej na terenie gminy Lipie. Materiał dostępny jest pod linkiem https://www.facebook.com/poszukiwaczehistorii/videos/603475746991051210

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

szlachetna-paczka-logo

Szanowni Państwo,

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Urzędu Gminy Lipie oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu, którzy po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka". Dzięki Państwa zaangażowaniu dla potrzebującej rodziny przekazaliśmy 4 paczki z różnego rodzaju artykułami. Zebrane środki finansowe przeznaczono na zakup m.in. żywności, słodyczy, środków czystości, artykułów gospodarstwa domowego oraz kosmetyków.

Swoje podziękowania pragnę złożyć także wolontariuszkom z terenu gminy Lipie, p. Bożenie Rzepka oraz p. Beacie Chwałowskiej, które od wielu lat z wielkim zaangażowaniem wspierają inicjatywę „Szlachetnej paczki”. Ufam, że podejmowanie tak cennych działań przyczyni się do wsparcia wielu osób znajdujących się w potrzebie.

Z poważaniem

Bożena Wieloch

Wójt Gminy Lipie

 

paczkapp

 

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Olga Kowalska   

Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków - etap II i III oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE na terenie miejscowości Zimnowoda gmina Lipie

Gmina Lipie ogłosiła postępowanie o udzielenie zamówienia na „Budowę kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami ścieków - etap II i III oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE na terenie miejscowości Zimnowoda gmina Lipie zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 05.01.2023 r. do godz. 9.00.

wiecej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Poszukiwacze historii ponownie w gminie Lipie

       We wtorek, 20.12.2022r., o godz. 22.00 na kanale Polsat Play wyemitowany zostanie najnowszy odcinek programu Poszukiwacze historii. Tym razem nagranie poświęcone będzie kampanii wrześniowej 1939 roku i wydarzeniom, które miały miejsce na terenie gminy Lipie   w pierwszych dniach II wojny światowej. Zachęcamy serdecznie do obejrzenia materiału.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Beksa   

INNOWATOR ŚLĄSKA 2022

Wójt Gminy Lipie składa serdeczne gratulacje dla Ośrodka Rehabilitacji Leczniczej „Troniny” za zdobycie nagrody specjalnej w konkursie INNOWATOR ŚLĄSKA 2022. Nagroda, którą Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej „Troniny” otrzymał za model kompleksowej opieki ortopedyczno-rehabilitacyjnej nad dzieckiem zagrożonym wadą postawy i skoliozą z wykorzystaniem przyrządu do diagnostyki ortopedycznej „Orthometr” oraz urządzenia do leczenia schorzeń kręgosłupa - grawitacyjnego korektora skolioz „GraviSpine”, została przyznana przez Polską Izbę Rzeczników Patentowych. Uroczysta Gala Rozdania Nagród odbyła się 25 listopada 2022 r. w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

image 50740225

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 698