w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

plakat informacyjny NSP2021

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alicja Radek   

Komunikat ORLIK

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

                                               Szanowni Mieszkańcy!

herb1

Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Lipie z dnia 25 lutego br. rozpoczynamy prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Lipie do 2030 roku. Strategia to najważniejszy dokument planistyczny gminy, wyznaczający kierunki jej rozwoju w kolejnych latach. To także ważny element procesu ubiegania się przez gminę o wsparcie z funduszy zewnętrznych i skorzystanie z nowych instrumentów polityki regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej na lata 2021- 2027.

Zapisy opracowywanej strategii będą miały decydujący wpływ na działania podejmowane przez władze samorządowe. Aby stały się odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania lokalnej wspólnoty, niezbędne jest poznanie Państwa opinii na temat spraw istotnych dla każdego z nas, w tym m.in. dotyczących systemu ochrony środowiska, dostępności usług komunalnych i społecznych, sfery turystycznej i gospodarczej.

Zapraszam serdecznie wszystkich Państwa – mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty działające na terenie gminy Lipie - do włączenia się w tworzenie Strategii rozwoju gminy Lipie do 2030 roku poprzez wypełnienie anonimowej ankiety, służącej opracowaniu diagnozy sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej gminy. Ankieta w formie elektronicznej dostępna jest pod adresem http://lipie.ankietaplus.pl. Na Państwa odpowiedzi czekamyw terminie od 16 marca do 30 kwietnia br.

                                                   Z wyrazami szacunku

                                                  Bożena Wieloch

                                                Wójt Gminy Lipie

 
PDF Drukuj Email

Rekrutacja na stanowisko pracownik produkcji

Pracownik produkcji

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Pyrak   

Rehabilitacja dla osób, które chorowały na COVID-19

cwiczeniaZgodnie z informacjami Ministerstwa Zdrowia rusza program rehabilitacji, którego celem jest przyspieszenie powrotu do pełnej sprawności pacjentów po przebytej chorobie COVID-19.

Program, który gwarantuje od 2 do 6 tygodni kompleksowej rehabilitacji, przysługuje w czasie do 12 miesięcy od zakończenia leczenia związanego z COVID-19. Decyzje o skierowaniu pacjenta na rehabilitację podejmuje lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, na podstawie wyników kilku badań, tj.:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Meroń   

dowod przodSzanowni Państwo

W związku z zaostrzeniem się sytuacji epidemicznej w Polsce oraz wprowadzonymi obostrzeniami każda zainteresowana osoba może do 30 czerwca 2021 roku wykonać bezpłatnie zdjęcie do dowodu.

Przy pomocy bezpłatnego Kreatora zdjęć można wykonać zdjęcie do dowodu osobistego samodzielnie przy pomocy telefonu komórkowego. Tak wykonane zdjęcie można użyć do złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego przez Internet (poprzez profil zaufany).

Bezpłatny kreator zdjęć do dowodu osobistego jest dostępny na podstronie:

Kreator zdjęć do dowodu osobistego

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 593