w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XX Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2011 roku /poniedziałek/ o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się XX Sesja Rady Gminy Lipie  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

 

Zawiadomienie o wspólnym posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy Lipie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 5 grudnia 2011 roku /poniedziałek/ o godz. 11:30 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

W miesiącu czerwcu 2011r na terenie gminy Lipie była prowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Na podstawie przeprowadzonej inwentaryzacji został opracowany Program Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z Terenu Gminy Lipie na Lata 2011- 2032. Zadanie w większości zostało sfinansowane przez Ministerstwo Gospodarki przy niewielkim wkładzie finansowym Urzędu Gminy Lipie.

Program Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z Terenu Gminy Lipie na Lata 2011- 2032

 
PDF Drukuj Email

Kodeks Etyki Pracowników Samorządowych Urzędu Gminy Lipie

Od 10 listopada w Urzędzie Gminy w Lipiu obowiązuje Kodeks Etyki Pracowników Samorządowych Urzędu Gminy Lipie. Kodeks stanowi zbiór wartości i zasad postępowania, którymi winien kierować się pracownik samorządowy, realizując swoje obowiązki służbowe. Zachęcamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

więcej ...

 
PDF Drukuj Email

Będzie nowa droga w Napoleonie

DSC07722_cr15 listopada 2011 r. rozstrzygnięto przetarg na przebudowę drogi gminnej nr 667006 S w miejscowości Napoleon. Do 21 grudnia tego roku ma powstać 1,2 km nowej drogi. W projekcie zakłada się wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego, wykonanie nawierzchni asfaltowej o szerokości 3 metrów oraz wykonanie pobocza.

Do realizacji zadania komisja przetargowa wybrała ofertę złożoną przez firmę ADAC-LEWAR S.C. Tomasz Księżarek i Dariusz Żołnierczyk z siedzibą w Przystajni na kwotę 506.646,51 zł brutto. Zadanie to będzie w całości sfinansowane z promesy dotacyjnej otrzymanej z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

 
PDF Drukuj Email

Gotowi do odśnieżania!

odnieanieWiemy już kto będzie odśnieżał gminne drogi. W wyniku przetargu wyłoniono firmy, które będą odpowiadać za zimowe utrzymanie gminnych dróg. Do ich zadań będzie należało odśnieżanie oraz posypywanie dróg piaskiem i solą.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 następna > ostatnia >>

Strona 638 z 661