w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lipiu

Uprzejmie informujemy, iż 3 stycznia 2011 roku o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Gminy Lipie odbędzie się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Rządowy program wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie I-III 2012 r.

Rada Ministrów, w dniu 27 grudnia 2011 r., przyjęła uchwałę ustanawiającą rządowy programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne(nie dotyczy osób pobierających zasiłek pielęgnacyjny) oraz rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od stycznia do marca 2012 r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Komunikat w sprawie zmian od 1 stycznia 2012 r. dotyczących zasad przyznawania jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka oraz dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipiu ponownie informuje, że od 1 stycznia 2012 r., przy ubieganiu się o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia się dziecka, jak również o dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, wymagane będzie przedłożenie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego, że matka dziecka pozostawała pod opieką lekarską nie później niż od 10 tygodnia ciąży do porodu.

 
PDF Drukuj Email

„ NIE dla czadu

Taki tytuł nosi kampania profilaktyczno-edukacyjna informująca o zagrożeniach związanych z zatruciami wywołanymi tlenkiem węgla. Celem kampanii jest uświadamianie społeczeństwu istnienia niebezpieczeństw związanych z czadem oraz zapobieganie zatruciom z nim związanych. Patronat nad kampanią objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.

czytaj więcej ...

 
PDF Drukuj Email

zyczenia1

 
PDF Drukuj Email

Projekt "Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020"

       Wójt Gminy Lipie przedkłada projekt "Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020". Od uchwalenia podobnego dokumentu w 2001 roku nastąpiło szereg zmian w sferze gospodarczej, społecznej i politycznej, które wymuszają jego aktualizację. Spowodowało to konieczność określenia nowych obszarów strategicznych, zapisów misji, celów oraz przyporządkowanych im zadań realizacyjnych.

       Zapraszam wszystkich Państwa do dyskusji, do składania swoich propozycji i wniosków.

       Propozycje do Strategii przesyłać można drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć w formie papierowej do Urzędu Gminy - do 20 stycznia 2012r.

       Zdecydujmy wspólnie o przyszłości i kierunkach rozwoju Gminy Lipie.

Wójt Gminy Lipie

Bożena Wieloch

       Projekt Strategii Rozwoju Gminy Lipie na lata 2012-2020 - czytaj...

 
<< pierwsza < poprzednia 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 następna > ostatnia >>

Strona 647 z 672