w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

„Aktualizacja programu małej retencji dla województwa śląskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko”

W związku z opracowywaniem przez firmę LEMTECH Konsulting sp. z o.o. dokumentu pn. „Aktualizacja programu małej retencji dla województwa śląskiego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko”, zwrócono się do Wójta Gminy Lipie o uzgodnienie „Prognozy oddziaływania na środowisko Aktualizacji Programu małej retencji dla województwa śląskiego”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XXIII Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 24 lutego 2012 roku /piątek/ o godz. 12:00 odbędzie się XXIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 14.02.2012r

 
PDF Drukuj Email

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej zalewu w Dankowie

Śląski Zarząd Melioracji i Gospodarki Wodnej ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pn.: "Zabezpieczenie przeciwpowodziowe wsi Danków poprzez budowę zbiornika retencyjnego i polderu przeciwpowodziowego, gm. Lipie pow. Kłobuck, woj. śląskie”, wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na realizację inwestycji.

więcej...
 
PDF Drukuj Email

Podziękowanie dla Urzędu Gminy Lipie

W związku z przeprowadzeniem migracji danych z gminnej ewidencji działalności gospodarczej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Wicepremier Waldemar Pawlak złożył podziękowania za zaangażowanie w proces przekazywania danych o przedsiębiorcach na ręce pani Wójt Bożeny Wieloch.

więcej ...
 
PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Lipie
ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację zadań publicznych w Gminie Lipie
w zakresie podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej i kulturowej

w okresie od 6 marca 2012 roku do 31 grudnia 2012 roku

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu (także wzory dokumentów) dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Lipie w zakładce Organizacje pozarządowe  

 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 667 z 698