w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 10.02.2012r

 
PDF Drukuj Email

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Agroturystyka Twoją Przyszłością”

W ramach projektu „Agroturystyka Twoją Przyszłością” mieszkańcy naszej gminy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń językowych, komputerowych, gastronomii i hotelarstwa, prawa jazdy kat. C i wielu innych.

więcej ....

 

 
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy Lipie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 17 lutego 2012 roku /piątek/ o godz. 12:00 w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego

wiecej....

 
PDF Drukuj Email

Złote Gody w Gminie Lipie

8231 stycznia 2012 r . obchodziliśmy uroczystość Złotych Godów. Osiem par z terenu naszej gminy świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Pary małżeńskie obchodzące w tym roku swój „złoty” jubileusz to Państwo: Anna i Piotr Kotas z Szyszkowa, Janina i Daniel Król z Rębielic Szlacheckich, Teresa i Marian Krystek ze Stanisławowa, Kazimiera i Józef Maciołek z Grabarzy, Cecylia i Jerzy Podgórscy z Lipia, Longina i Eugeniusz Ślązak ze Stanisławowa, Kazimiera i Piotr Tasarz ze Stanisławowa, Anna i Władysław Zając ze Zbrojewska.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 6.02.2012r

 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 668 z 698