w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

logo_rada_gminy

Zawiadomienie o XXV Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 27 kwietnia 2012 roku /piątek/ o godz. 11:00 odbędzie się XXV Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

"Rewolucja Śmieciowa", czyli nowy system gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy.

Od 1 stycznia 2012 r. obowiązuje znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Zgodnie z nowymi przepisami gmina ma 18 miesięcy na wprowadzenie nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi, polegającego na przejęciu odpowiedzialności przez gminę za odpady. Jest to czas na wprowadzenie poszczególnych elementów systemu tak, aby najpóźniej 1 lipca 2013 r. zaczął on działać.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

Sześciolatki w szkole 

W związku z kampanią obniżania wieku obowiązku szkolnego, Kuratorium Oświaty w Katowicach utworzyło stronę www.6latek.pl, adresowaną przede wszystkim do rodziców dzieci sześcioletnich, którzy będą podejmowali decyzję o dalszej edukacji przedszkolnej lub szkolnej swoich dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na w/w stronie.


baner
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

logo_rada_gminy

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Stałych Rady Gminy Lipie.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 20 kwietnia 2012 roku /piątek/ o godz. 11:00 w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Elżbieta Pentak   

Wójt Gminy Lipie

Podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały w sprawie zmiany Statutu Gminy Lipie. Mieszkańcy Gminy mogą wnosić swoje uwagi do projektu drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć w formie pisemnej do sekretariatu Urzędu Gminy Lipie do dnia 26 kwietnia 2012r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Roman Dądela   

Projekt uchwaly w sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Lipie w 2012 roku"

więcej ...

 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 669 z 707