w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE

DSC06748Uroczystości dożynkowe są tradycją kończącą żniwa i wyrazem dziękczynienia za szczęśliwie zebrane plony.W niedzielę, 4 września br., odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne. W tym roku powiatowe Święto Plonów miało miejsce w Przystajni na stadionie sportowym. Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną mszą świętą. Wcześniej jednak zaproszeni goście oraz mieszkańcy naszego Powiatu przybyli na stadion w odświętnym korowodzie z wieńcami dożynkowymi. Wieniec dożynkowy naszej Gminy przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Parzymiech.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XIV Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w  dniu 8 września 2011 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu, odbędzie się XIV Sesja Rady Gminy Lipie.

Postanowienie Nr 13/2011

Projekty uchwał

 
PDF Drukuj Email

UŁANI W NASZEJ GMINIE

DSC0660827 sierpnia w naszej Gminie odbyła się żywa lekcja historii. Ułani uczestniczący w LEKCJI HISTORII NA POLU BITWY POD MOKRĄ 26-27-28 sierpnia 2011”,o której pisaliśmy już na naszej stronie, na prośbę Wójta Bożeny Wieloch odwiedzili także Gminę Lipie.

W sobotę odbył się przemarsz Szwadronów Kawalerii Konnej: z Opola w barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich; z Krakowa w barwach 8 Pułku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego; z Raciborza w barwach 4 Pułku Ułanów Zaniemeńskich; z Kamieńska w barwach 11 Pułku Ułanów Legionowych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Dożynki powiatowo-gminne w Przystajni

doynki

 
PDF Drukuj Email

UWAGA !!!

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE JEST TERENEM WYŁOŻENIA PRZYNĘT DLA LISÓW ZAWIERAJĄCYCH SZCZEPIONKĘ PRZECIW WŚCIEKLIŹNIE

wiecej ...

 
PDF Drukuj Email

NOWY ROK SZKOLNY

Upłynęły wakacje, skończył się czas beztroskiego, błogiego wypoczynku, zabrzmiał pierwszy dzwonek. Rozpoczął się rok szkolny 2011/2012.

Z tej okazji wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę samych sukcesów, zrealizowania wielu szczytnych celów, radości i satysfakcji. Życzę cierpliwości, zdrowia oraz wiary we własne siły.

Wójt Gminy Lipie

Bożena Wieloch

 
<< pierwsza < poprzednia 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 następna > ostatnia >>

Strona 702 z 717