w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  8 grudnia 2022 roku /czwartek/ o godz. 10:30 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

LVIII Sesja Rady Gminy Lipie

        Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  8 grudnia  2022 roku /czwartek/ o godz. 9:30  odbędzie się LVIII Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Odkrywając historię naszej gminy

       Już dziś o 22.30 na kanale Polsat Play zostanie wyemitowany najnowszy odcinek programu Poszukiwacze historii  pt. „ZAGADKA DWORKU W LIPIU”.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia materiału.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Informacja Tauron  -  co zrobić, aby skorzystać z maksymalnej ceny prądu?

Ustawa z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparcia niektórych odbiorców w 2023 roku weszła w życie 4 listopada 2022 roku. Dzięki niej cena prądu w 2023 roku dla określonych grup odbiorców nie będzie mogła być wyższa niż maksymalna cena prądu wskazana w Ustawie. Ochroni to odbiorców energii przed podwyżkami. Ustawa określa także zasady stosowania maksymalnej ceny dla konkretnych grup odbiorców. Maksymalna cena prądu wyniesie:  785 zł/MWh dla odbiorów z Grup 1-4, pod warunkiem złożenia do przedsiębiorstwa energetycznego oświadczenia do 30.11.2022 r. lub 693 zł/MWh dla gospodarstw domowych. Do tych cen należy doliczyć podatek VAT i akcyzę zgodnie z obowiązującymi stawkami. Klienci, którzy złożą Oświadczenia po 30 listopada 2022 r., będą mieć zastosowaną cenę maksymalną od kolejnego miesiąca następującego po dacie złożenia Oświadczenia.

https://www.tauron.pl/dla-firm/ceny-maksymalne

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Sośniak   

 

PROJEKT PLAKAT lipie

xcvbxc

 
PDF Drukuj Email

Kondolencje

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 698