w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email

Program ochrony powietrza dla sfer województwa śląskiego

W ramach prowadzonej procedury opracowywania Programu ochrony powietrza dla sfer województwa śląskiego, w których stwierdzone zostały ponadnormatywne poziomy stężeń substancji w powietrzu, uzupełnionego o strefy częstochowsko – lubliniecką i gliwicko – mikołowską zakończony został I etap opracowywania projektu dokumentu, którego celem jest określenie skutecznych i możliwych do realizacji działań stwarzających możliwość osiągnięcia i utrzymania standardów jakości powietrza w zakresie pyłu zawieszonego PM 10.


Projekt dokumentu został przez Zarząd Województwa Śląskiego skierowany do konsultacji społecznych. Dokumenty projektu wraz z komunikatem o konsultacjach społecznych znajdują się w załącznikach.
 

Szczegółowe informacje o procesie tworzenia Programu oraz projekt ww. dokumentu wraz z jego prezentacją są dodatkowo dostępne na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego www.slaskie.pl w zakładce plany rozwoju: program ochrony powietrza oraz na stronach BIP (http:/ / bip.slaskie.pl w zakładce Plan rozwoju województwa: Program ochrony powietrza).
Z tymi dokumentami można się zapoznać również w Urzędzie Marszałkowskim w Wydziale Ochrony Środowiska, który mieści się w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 7 (p. 309), w godzinach pracy Urzędu.