w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Heluszka   

Trwa nabór wniosków do programu Śląskie Lokalnie 2021-2023

naborInformujemy, że do 2 marca 2023 r. trwa nabór wniosków do projektu Śląskie Lokalnie 2021-2023 (edycja 2023).

Celem programu jest wsparcie rozwoju młodych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego w realizacji działań społecznych. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 zł., które mogą wykorzystać na oddolne inicjatywy. Mikroprojekty mogą być realizowane do końca listopada 2023 roku.

Wniosek może złożyć:

  • młoda organizacja pozarządowa, mająca siedzibę w województwie śląskim, która została zarejestrowana nie wcześniej niż 60 miesięcy od dnia złożenia wniosku. Roczny przychód organizacji nie może przekraczać 30 tysięcy złotych (za poprzedni rok obrotowy),
  • grupa nieformalna, składająca się z przynajmniej trzech osób, nieposiadających osobowości prawnej, które chcą działać na rzecz lokalnych społeczności,
  • organizacja pozarządowa (patron) - organizacja, która składa i realizuje projekt w imieniu grupy nieformalnej, która nie ma takiej możliwości.

Na etapie składania wniosku nie trzeba opisywać szczegółowo budżetu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec marca.

Więcej informacji o projekcie, w tym dokumenty potrzebne do złożenia wniosku, znajduje się na stronie internetowej www.fioslaskie.com.

 

nabor