Błąd
Drukuj
Wpisany przez Karol Żerdziński   

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mistrzgminytenis oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

IX OTWARTE, INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY LIPIE W TENISIE STOŁOWYM

7W dniach 10 i 14 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Parzymiechach IX odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipie w Tenisie Stołowym. Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Gminy w Lipiu, ZS-P w Parzymiechach, LZS Kłobuck, TKKF „Zryw” Parzymiechy oraz Gminny Koordynator Sportu.

Zawody miały charakter otwarty. W sportowej rywalizacji, w 10 kategoriach wiekowych, uczestniczyło 131 zawodników i zawodniczek z terenu gminy Lipie (Natolin, Rębielice Szlacheckie, Szyszków, Lindów, Danków, Albertów, Lipie, Parzymiechy), powiatu kłobuckiego (Truskolasy, Opatów, Krzepice, Kłobuck, Zajączki, Zwierzyniec, Ostrowy nad Okszą). Dodatkowo w kategorii szkół średnich i w kategorii seniorów w zawodach udział wzięli zawodnicy z Dalachowa.

Życząc wszystkim zawodnikom sukcesów oraz wielu sportowych, otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Lipie - Bożena Wieloch oraz Dyrektor ZSP w Parzymiechach - Andrzej Kiepura.

Najlepsi trzej zawodnicy i zawodniczki w każdej z dziesięciu kategorii wiekowych zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami, a także sprzętem sportowym w postaci profesjonalnych piłeczek do gry w tenisa stołowego, które wręczyli: Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Parzymiechach - Andrzej Kiepura, Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku - Dariusz Wojnowski oraz nauczyciele miejscowej placówki.

Wyniki IX Otwartych, Indywidualnych Mistrzostw

Gminy Lipie w Tenisie Stołowym (najlepsze czwórki)

Kat. Dziewczęta SP klas I-II (skrzatki):

1.Maria Cer

-

SP Rębielice Szlacheckie

2.Nikola Pasek

-

SP Zwierzyniec

3.Natalia Wiecha

-

SP Zwierzyniec

4.Cajler Dagmara

-

SP 2 Kłobuck

Kat. Chłopców SP klas I-II (skrzaty)

1.Adrian Paszkiewicz

-

SP 1 Kłobuck

2.Paweł Pilarz

-

ZSP Lipie

3.Jakub Sajecki

-

SP Rębielice Szlacheckie

4.Szymon Ślusarczyk

-

SP Zwierzyniec

Kat. Dziewczęta SP klas III- IV (żaczki):

1.Zuzanna Garbaciak

-

SP Zajączki II

2.Oliwia Gancarek

-

SP Lindów

3.Aleksandra Zawisza

-

ZSP Lipie

4.Amelia Słomian

-

SP Lindów

Kat. Chłopcy SP klas III-IV (żacy):

1.Wiktor Skwarczyński

-

SP Kłobuck nr 1

2.Kacper Kuc

-

SP Rębielice Szlacheckie

3.Maciej Pietrzak

-

SP Kłobuck nr 1

4.Kacper Rudzki

-

SP Kłobuck nr 1

Kat. Dziewczęta SP klas V-VI (młodziczki):

1.Zuzanna Kowalczyk

-

SP Kłobuck nr 1

2.Natalia Kilan

-

SP Rębielice Szlacheckie

3.Katarzyna Dądela

-

SP Rębielice Szlacheckie

4.Weronika Bąk

-

SP Rębielice Szlacheckie

Kat. Chłopcy SP klas V-VI (młodzicy):

1.Bartosz Helt

-

ZSP Lipie

2.Paweł Piotrowicz

-

SP Opatów

3.Szymon Szczepaniak

-

SP Kłobuck 2

4.Łukasz Gniła

-

ZSP Lipie

Kat. Dziewczęta Gimnazjum (kadetki):

1.Natalia Bachór

-

Gimnazjum Kłobuck

2.Martyna Michalak

-

ZSP Lipie

3.Patrycja Pilarz

-

ZSP Lipie

4.Agnieszka Zychla

-

ZSP Lipie

Kat. Chłopcy Gimnazjum (kadeci):

1.Adrian Komor

-

ZSP Lipie

2.Karol Wydmuch

-

Gimnazjum Kłobuck

3.Kacper Młyńczyk

-

Gimnazjum Kłobuck

4.Patryk Droś

-

ZSP Lipie

Kat. Szkoły Średnie:

1.Karolina Zając

-

UKS Dalachów

2.Kiepura Łukasz

-

ZS Krzepice

3.Kocot Paweł

-

ZS Krzepice

Kat. Seniorzy:

1.Artur Badura

-

UKS Dalachów

2.Norbert Magdziarz

-

Ostrowy nad Okszą

3.Sebastian Zielonka

-

Ostrowy nad Okszą

4.Cichoń Dariusz

-

Truskolasy

{gallery}mistrzgminytenis{/gallery}