w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jadwiga Przybylska   

INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Przedsiębiorcy, prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych są obowiązani do złożenia, do dnia 31 stycznia 2013r., pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim. Termin 31 stycznia 2013r. jest jednocześnie terminem dokonania opłaty I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż, podawanie napojów alkoholowych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Przetarg na dostawę opału

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na dostawę opału do szkół oraz Urzędu Gminy. Zainteresowani dostawcy mogą składać oferty do dnia 10 stycznia 2013 roku. Przetarg obejmuje dostawę węgla, miału węglowego i koksu.

więcej ...

 
PDF Drukuj Email
Wójt Gminy Lipie
przedkłada
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

„Sześciolatek w szkole”

Minister Edukacji Narodowej przypomina, że przyszły rok szkolny jest ostatnim, w którym rodzice dzieci sześcioletnich samodzielnie zdecydują o rozpoczęciu przez ich dziecko nauki w szkole. Wrzesień 2014 roku jest ostatecznym terminem, w którym zostanie wprowadzony obowiązek szkolny dla sześciolatków.

Obniżenie wieku szkolnego to cywilizacyjna zmiana, pozwalająca na lepsze przygotowanie dzieci do wyzwań w dorosłym życiu. Informacje na temat działań MEN na rzecz edukacji szkolnej sześciolatków oraz przykłady dobrych praktyk w tym zakresie dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej (www.men.gov.pl).

 
PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Lipie

przedkłada:

Sprawozdanie Wójta Gminy Lipie z działalności za rok 2012 

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji w 2012 roku.

 
PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

W związku z przypadkami zatrucia alkoholem metylowym Główny Inspektorat Sanitarny OSTRZEGA przed spożywaniem alkoholu niewiadomego pochodzenia oraz nieprzeznaczonego do spożycia dla ludzi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 następna > ostatnia >>

Strona 488 z 569