w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

DSC09931Tylko raz na 800 lat!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów 800-lecia Dankowa. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście Państwo na dankowskie błonia, aby świętować razem z nami ten wyjątkowy i niepowtarzalny jubileusz!

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Podruczna   

zaproszenie Gworys 2

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Słomian   

Informacja Wójta Gminy Lipie

W dniu 22.08.2017 r. Gmina Lipie złożyła wniosek o dofinansowanie inwestycji „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymiana wodociągu z rur AC na rury PE w miejscowości Parzymiechy – etap II”. Wniosek został złożony do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, poddziałanie 5.1.2. Gospodarka wodno-ściekowa – RIT.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Banasiak   

Serdecznie zapraszamy Państwa na XXXIX Jesienny Bieg im. red. Tomasza Hopfera, który odbędzie się 1 października 2017 r. Bieg odbywać się będzie równolegle z II Mistrzostwami Polski Środowisk Trzeźwościowych. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również dodatkowo Bieg Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Lipie oraz Złoty Bieg Dzieci Niepełnosprawnych.

Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera jest jedną z najstarszych tego typu imprez w kraju i gromadzi rokrocznie kilkuset pasjonatów biegania. Adresatami biegu są środowiska sportowe, amatorzy biegania w różnych grupach wiekowych a także trzeźwościowe promujące zdrowy styl życia, w tym osoby, które zostały dotknięte bezpośrednio lub pośrednio różnymi uzależnieniami. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które pasjonują się bieganiem. Zapraszamy do udziału w tym ważnym dla naszej gminy sportowym wydarzeniu.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Witolld Cyprych   

Rozwój kompetencji kluczem do sukcesu – działania gminy Lipie na rzecz wzmocnienia kluczowych kompetencji uczniów

Gmina Lipie otrzymała dofinansowanie na realizację projektu “Rozwój kompetencji kluczem do sukcesu – działania gminy Lipie na rzecz wzmocnienia kluczowych kompetencji uczniów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla poddziałania 11.1.4. Poprawa efektywności kształcenia ogólnego. Całkowita wartość projektu wynosi prawie 1,5 mln zł. Dofinansowanie stanowi 90%, czyli ok. 1.350.000,00 zł.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Lipie

rok szkolny 2016/2017

wiecej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 350