w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 23.04.2018r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

XLV Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  27 kwietnia 2018 roku /piątek/ o godz.930 odbędzie się XLV Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Obwieszczenie Wójta Gminy Lipie o podjęciu przez Radę Gminy Lipie uchwały nr XLII/313/2018 z dnia 9 lutego 2018r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lipie

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aleksandra Szukała   

„ZMODERNIZOWANA WIEŻA PRZECIWPOŻAROWA – OBSERWACYJNA W NATOLINIE”

 DSC2313Wieża przeciwpożarowa - obserwacyjna (w niektórych regionach nazywana dostrzegalnią) została wybudowana w Natolinie w 2004 roku. Znajduje się w Nadleśnictwie Kłobuck – Leśnictwo Wapiennik Oddział 130g.

Na terenie Nadleśnictwa Kłobuck usytuowanych jest kilka wież, których rozmieszczenie pozwala na precyzyjne zlokalizowanie pożaru lasu z dokładność do kilku metrów.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części parteru budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu na funkcję żłobka

Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części parteru budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lipiu na funkcję żłobka. W przetargu wzięło udział 4 oferentów spośród których najkorzystniejszą ofertę złożyła

Firma Handlowo Usługowa „MATYJA” Adrian Matyja
42-165 Lipie, Albertów 30
która zaoferowała cenę  248 000,00 zł. brutto.

Szczegóły...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Mączka   

Przetarg na zakup i dostawę wraz z instalacją sprzętu komputerowego i multimedialnego na potrzeby projektu pn. ,,Rozwój kompetencji kluczem do sukcesu - działania Gminy Lipie na rzecz wzmocnienia kluczowych kompetencji uczniów "

Gmina Lipie ogłosiła przetarg nazakup i dostawę wraz z instalacją sprzętu komputerowego i multimedialnego na potrzeby projektu pn. ,,Rozwój kompetencji kluczem do sukcesu - działania Gminy Lipie na rzecz wzmocnienia kluczowych kompetencji uczniów ".

Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do dnia 26.04.2018 r. do godz. 10.00.

Więcej...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 393