w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
AKTUALNOŚCI
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Osiewacz, Bernard Leszczynki   

Zasady korzystania z Orlika

olikKompleks sportowy obejmuje boisko do piłki nożnej, boisko wielofunkcyjne oraz zaplecze sanitarno – szatniowe. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu oraz stosowania się do uwag animatora. Korzystanie z boisk jest bezpłatne. Boiska czynne są przez cały tydzień. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych i innych, o korzystaniu z boisk decyduje animator.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

Zmiana godzin pracy Urzędu Pocztowego w Lipiu

Wójt Gminy Lipie informuje, że uległy zmianie godziny pracy placówki Urzędu Pocztowego
w Lipiu. Obecnie jest ona czynna w godzinach:

            Poniedziałek                                       od 12:30 do 20:00

Wtorek, środa, czwartek i piątek                     od 09:30 do 16:30

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Łosik   

XIX Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

IMG 084125 czerwca 2017r. na dankowskich Wałach odbył się XIX Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Organizatorami wydarzenia byli Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Dankowie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Gmina Lipie, Powiat Kłobucki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lipiu. W przeglądzie zaprezentowały się następujące orkiestry dęte:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

Zakończono remont świetlicy wiejskiej w Kleśniskach

DSC07232W kwietniu i maju trwały prace wykończeniowe w budynku świetlicy w miejscowości Kleśniska. Prace polegały na układaniu płytek na podłodze oraz nakładaniu warstwy marmolitu na ścianach. We wcześniejszych etapach prac odnowiono sufit poprzez jego czyszczenie i malowanie, zamontowano oświetlenie oraz wygipsowano ściany. W świetlicy zdemontowano istniejącą drewnianą podłogę wraz z legarami i przygotowano podłoże pod wykonanie posadzki betonowej. W/w prace wykonano systemem gospodarczym z udziałem osadzonych pracujących na rzecz gminy Lipie. W marcu wykonano wylewkę. W dniu 17 czerwca br. nastąpiło uroczyste otwarcie świetlicy z udziałem Wójta Gminy Lipie – Bożeny Wieloch, pani Sołtys i Radnej - Marii Gworys oraz zespołu Kleśniczanki i mieszkańców Kleśnisk.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Janic   

herb powiat kolbucki cienW dniu 30 czerwca 2017 roku o godz. 11.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się XXVI Sesja Rady Powiatu Kłobuckiego.

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

List Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - Adama Sekścińskiego do rolników i dzieci, w którym przypomina o przestrzeganiu zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, zapewnieniu dzieciom opieki dorosłych podczas lata i nie angażowaniu do prac zawartych w wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Jeziorski   

RELACJA Z I RAJDU ROWEROWEGO OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W NATOLINIE

IMAG0304W minioną niedzielę, 18 czerwca 2017 roku, odbył się rajd rowerowy zorganizowany przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Natolinie. Około 60 miłośników jazdy na rowerze przed godziną 11.00 wyruszyło z placu przed remizą OSP Natolin w trasę, która przebiegała przez kilka miejscowości gminy Lipie. W rajdzie uczestniczyli między innymi mieszkańcy Natolina i okolicznych miejscowości, ale także goście z wypoczywający w naszej gminie podczas długiego weekendu m.in. z Warszawy, Katowic oraz amatorzy radów rowerowych z Krzepic i Rudnik. Pomimo że trasa liczyła ponad 30 km nie zabrakło najmłodszych uczestników.  

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 291