w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Komendacka   

Wykazy nieruchomości komunalnych przeznaczonych do zbycia

więcej...

 
PDF Drukuj Email

ostrzezenie meteoKomunikat z dnia 20.06.2022 r.

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ilona Kubicka   

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO ASYSTENTA RODZINY

w ramach projektu pn.: Rozwój usług społecznych w Gminie Lipie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (numer umowy o dofinansowanie: UDA-RPSL.09.02.05-24-013F/20)

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipiu

ogłasza ponowny nabór na stanowisko: asystent rodziny

więcej...

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Kotynia, M. Pyrak   

Most na ul. Magreta oddany do użytku

Po dwumiesięcznej przerwie, spowodowanej pracami remontowymi, most na ul. Magreta został oddany do użytku. Pierwsi użytkownicy przejechali nim dzisiaj chwilę po godz. 13.00. Chodź obiekt mieści się na terenie gminy Krzepice, to jest on często użytkowany przez mieszkańców gminy Lipie, bowiem droga powiatowa nr 2069, czyli ul. Magreta, stanowi dla wielu z nich najkrótsze połączenie w kierunku Krzepic.

Wykonawcą zadania pn. Remont obiektu mostowego położonego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S w m. Krzepice, gm. Krzepice był Spółdzielczy Kombinat Rolno-Spożywczy z Lipia. Zakres zrealizowanych prac objął: rozbiórkę balustrady, pomostu górnego oraz pomostu dolnego; demontaż podwaliny; wykonanie otworów w belkach stalowych; montaż przekładki neoprenowej na górnych pasach dźwigarach stalowych, montaż belek poprzecznych, belek dolnego pomostu, montaż desek górnego pomostu oraz balustrad ochronnych i chodników. Inwestycja została zrealizowana ze środków Powiatu Kłobuckiego przy udziale finansowym gminy Krzepice.

 

 
PDF Drukuj Email

logo_rada_gminy

LI Sesja Rady Gminy Lipie

        Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu  30 czerwca 2022 roku /czwartek/ o godz. 8:00  odbędzie się LI Sesja Rady Gminy Lipie w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu  z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Kapral   

logo_rada_gminy

Komisja Wspólna Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu  22 czerwca 2022 roku /środa/ o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Gminy Lipie z proponowanym porządkiem posiedzenia:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 681