w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Kolonie letnie z dofinansowaniem KRUS

Informujemy, że Stowarzyszenie Liderów Wiejskich jest organizatorem kolonii letnich dla dzieci w wieku 8-16 lat. W swojej ofercie posiada kolonie z dofinansowaniem KRUS (jeżeli co najmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych dziecka jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS. Z wypoczynku mogą skorzystać również dzieci za pełną odpłatnością.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Roman Dądela   

Informacja dla rolników o wchodzących w życie z dniem 01.01.2013 r. wymaganiach i sposobach postępowania przy utrzymywaniu gatunków zwierząt gospodarskich, dla których normy ochrony zostały określone w przepisach Unii Europejskiej

więcej ....

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maria Kotala   

Komunikat

w sprawie rządowego programu wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne w okresie od kwietnia do czerwca 2012 r.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 22.05.2012r

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Można założyć firmę za unijne pieniądze!

Informujemy, że Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie przystąpiła do realizacji projektu pn: „MOJA FIRMA”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Działanie 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”, Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich” Program Operacyjny Kapitał Ludzki w województwie śląskim).

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Tomasz Kośny, Karol Żerdziński   

I INTEGRACYJNY TURNIEJ FIRM I INSTYTUCJI
W PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN

tf19

W sobotę, 19 maja 2012 roku, na boisku sportowym w Lipiu odbył się pierwszy w historii naszej gminy Integracyjny Turniej Firm i Instytucji w Piłce Nożnej Mężczyzn. Zawody zorganizował Parafialny Klub Sportowy Św. Stanisław w Dankowie, działający przy tutejszej parafii.

Głównym inicjatorem i organizatorem sportowej rywalizacji był ks. Tomasz Kośny, który punktualnie o godzinie 17 powitał zawodników i zaproszonych gości m.in.: Wójta Gminy Lipie - Bożenę Wieloch, Przewodniczącego Rady Powiatu w Kłobucku - Zbigniewa Pilśniaka, Radnego Gminy Lipie - Ludwika Cieślińskiego oraz sołtysa miejscowości - Jacka Majchrzaka. Otwarcie imprezy uświetniła orkiestra dęta działająca przy GOK w Lipiu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 662 z 707