w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kotynia   

Gmina Lipie zaprasza!

Gmina Lipie skupia miejscowości o bogatej i pięknej przeszłości, ze względu na warunki przyrodnicze i krajobrazowe jest terenem atrakcyjnym turystycznie. Jak najlepiej zaprezentować malownicze zakątki naszej gminy? Jak atrakcyjnie pokazać jej bogactwo historyczne? Jak sprawić, by zwiększyła się liczba turystów chcących na własne oczy zobaczyć ciekawe miejsca w okolicy? Na te i wiele innych pytań próbowali znaleźć wczoraj odpowiedź członkowie zespołu ds. opracowania folderu promocyjno-turystycznego gminy Lipie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Mach   

Zapraszamy do konsultacji

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających na rzecz mieszkańców Gminy Lipie do zapoznania się z projektem uchwały w sprawie określenia warunków i trybu finansowania sportu na terenie Gminy Lipie.

Wszystkie opinie lub uwagi dotyczące powyższego projektu proszę składać w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Gminy Lipie, bądź przesyłać faksem na nr 34 3188032 lub drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 30 maja 2012r. do godz. 15.30.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Jasińska   

logo_rada_gminy

XXVI Nadzwyczajną Sesja Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, iż na wniosek Wójta Gminy z dnia 14 maja 2012 roku zwołuję XXVI Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Lipie w dniu 17 maja 2012 roku /czwartek/ o godz. 8:00 w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu z proponowanym porządkiem obrad:

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mieczysław Kobiela   

Zbiórka opon samochodowych i ciągnikowych

Przypomina się o ponownej zbiórce opon samochodowych i ciągnikowych. Opony powinny być suche i bez zanieczyszczeń. Opony należy wystawić przed posesję do godz. 700.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dariusz Kubicki   

Przetarg na budowę drugiej części drogi Giętkowizna-Grabarze

Gmina Lipie ogłosiła przetarg na przebudowę drogi gminnej Giętkowizna-Grabarze. Budowa obejmuje odcinek o długości ok. 1,1 km, który nie był wykonany w ubiegłym roku.

Wykonawcy mogą składać oferty do dnia 25 maja 2012 r. do godziny 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w tym samym dniu o godzinie 10:15 w Urzędzie Gminy.

Szczegóły tutaj 

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 11.05.2012r

 
<< pierwsza < poprzednia 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 następna > ostatnia >>

Strona 665 z 708