w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

DSC06362W niedzielne przedpołudnie 31 lipca 2011 roku na placu przy Strażnicy OSP w Dankowie przeprowadzono Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których udział wzięło 6 jednostek: OSP Danków, OSP Lindów, OSP Lipie, OSP Parzymiechy, OSP Rębielice Szlacheckie, OSP Szyszków.

Celem organizacji zawodów było w szczególności mobilizowanie do doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu, ocena stanu wyszkolenia pożarniczego, popularyzacja zagadnień ochrony ppoż. oraz przygotowanie do startów w zawodach wyższego szczebla i wyłonienie reprezentacji Gminy Lipie do udziału w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 05.08.2011 r

 
PDF Drukuj Email

W dniu 28 lipca 2011 r. w parku w Parzymiechach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Lipie Pani Bożeny Wieloch z Panem Markiem Grzybem Dyrektorem Ośrodka Terapii Uzależnień w Przymiechach, w spotkaniu uczestniczyli również, Pan Piotr Woźniak – Radny Gminy Lipie, oraz pracownicy Urzędu Gminy Lipie i Ośrodka Terapii Uzależnień w Parzymiechach.

Celem spotkania było wypracowanie wspólnego stanowiska Gminy Lipie i Ośrodka Terapii Uzależnień w Parzymiechach dotyczącego wzniesienia ogrodzenia oraz budowy bram. Projekt uzgodnień został przedstawiony na załączonej mapie.

Wypracowane stanowisko jest podstawą do prowadzenia dalszych rozmów z Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w celu uzyskania pozwolenia na wzniesienie ogrodzenia, co stanowi warunek konieczny do przejęcia parku od Urzędu Marszałkowskiego na rzecz Gminy Lipie.

 
PDF Drukuj Email

Gmine zawody sportowo-pożarnicze

plakat_straz_st

 
PDF Drukuj Email

Informacja w sprawie testu sprawności syren

 

Scan1628

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 28.07.2011 r

 
<< pierwsza < poprzednia 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 następna > ostatnia >>

Strona 698 z 708