w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna
large small default
Oficjalny serwis Gminy Lipie
PDF Drukuj Email

Zawiadomienie o XV Sesji Rady Gminy Lipie

Uprzejmie zawiadamiam, że w  dniu 15 września 2011 r. o godz. 13.00 w sali w sali narad Urzędu Gminy w Lipiu, odbędzie się XV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy.

 

Postanowienie Nr 14/2011

Projekty uchwał

 
PDF Drukuj Email

III Plener Twórczy 

DSC06825W sobotę 10 września, przy pięknej słonecznej pogodzie, odbył się III Plener Twórczy, który zorganizowała Lokalna Grupa Działania „ Zielony Wierzchołek Śląska”. Inspiracje dla artystów stanowiły malownicze zakątki naszej Gminy – zabytkowy kościół w Dankowie oraz piękne zakola Liswarty w Troninach. W plenerze mogli uczestniczyć wszyscy, którzy chcieli wypróbować i udoskonalić swoje artystyczne zdolności pod fachową opieką instruktora.

Zapraszamy do galerii.

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

Komunikat z dnia 09.09.2011r

 
PDF Drukuj Email

Kolejna zbiórka odpadów segregowanych

10 i 17 września to najbliższe terminy zbiórek odpadów segregowanych w naszej gminie.

10 września zbiórka będzie przeprowadzana w Dankowie, Zbrojewsku, Natolinie, Brzózkach, Zimnowodzie, Kleśniskach, Giętkowiźnie, Grabarzach, Parzymiechach i Napoleonie.

17 września zbiórka będzie przeprowadzana w Troninach, Lipiu, Rozalinie, Chałkowie, Albertowie, Stanisławowie, Wapienniku, Lindowie, Julianowie, Szyszkowie oraz Rębielicach Szlacheckich.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców

do czynnego włączenia się w akcję segregowania!

Szczegółowe informacje ……

 
PDF Drukuj Email

ZAPRASZAMY NA PLENER MALARSKI

Lokalna Grupa Działania "Zielony Wierzchołek Śląska" zaprasza na III PLENER TWÓRCZY, który odbędzie się 10 września 2011 r. na terenie Gminy Lipie. Zbiórka uczestników pleneru - godz. 10.00 przy Kościele w Dankowie. Docelowym miejscem pracy twórczej będzie miejscowość Troniny. Uczestnicy pleneru mają zapewnioną fachową opiekę instruktora, podstawowe przybory malarskie oraz poczęstunek.

Plenery organizowane przez LGD to okazja do spędzenia czasu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i do nawiązania nowych znajomości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki!

Dojazd na plener we własnym zakresie. 

Uprzejmie proszę o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału w biurze LGD w Kłobucku, tel: 34 317 25 30, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 
PDF Drukuj Email

Ostrzeżenie meteorologiczne

 

Komunikat z dnia 05.09.2011r

 
<< pierwsza < poprzednia 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 następna > ostatnia >>

Strona 701 z 717