w w w w

baner
Jesteś w:   Strona Główna Sport Imprezy sportowe 2014
large small default
PDF Drukuj Email

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów samorzad22 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

UCZESTNICTWO GMINY LIPIE W XI POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ SAMORZĄDOWCÓW W KŁOBUCKU

Samorząd Powiatu Kłobuckiego zorganizował 22 marca 2014 roku - XI Turniej Piłki Siatkowej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Kłobucku. Po raz czwarty w zawodach uczestniczyli pracownicy Jednostek Samorządowych, nauczyciele z placówek oświatowych z terenu Gminy Lipie, a także zaproszeni zawodnicy, strażacy OSP, PSP. Wśród 9 drużyn wystąpiły zespoły: Starostwa Powiatowego w Kłobucku, Gmina Panki, Gmina Miedźno, Gmina Przystajń, Gmina Opatów, Gmina Krzepice, Gmina Wręczyca Wielka, Gmina Kłobuck oraz Gmina Lipie. Turniej rozgrywany był systemem „Każdy z Każdym”, w dwóch cztero i pięciodrużynowych grupach, z których najlepsze dwie awansowały do półfinałów. Każdy pojedynek rozgrywany był do dwóch zwycięskich setów, do 25 punktów. Drużyna z Lipia z dwoma zwycięstwami (Gmina Kłobuck: 2-0, Gmina Przystajń 2-0), i dwoma porażkami (Powiat Kłobuck: 0-2, Gmina Krzepice 1-2) uplasowała się na 5 miejscu w generalnej klasyfikacji. W Turnieju pierwsze miejsce zdobyła ekipa Siatkarzy-Samorządowców z Wręczycy Wielkiej, przed Krzepicami i Powiatem Kłobuck. Nagrody, puchary i pamiątkowe dyplomy wszystkim drużyną wręczyli: Przewodniczący Rady Powiatu w Kłobucku Pan Zbigniew Pilśniak oraz Naczelnik Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego – Pan Zbigniew Zych.

Skład drużyny Gminy Lipie:

Leszczyński Bernard, Kierat Bartłomiej, Kocot Paweł, Mrugalski Przemysław, Troczka Krzysztof, Świtała Cezary, Żerdziński Karol

{gallery}samorzad22{/gallery}